bugün

google transkript.
artık e devlete de eklenmiş olan özellik. yök'ün altına bu uygulamayı da yerleştirmişler.
Bildiğin karne la...
ilk iki sene vasat, sonraki iki sene tavan yapan notlarımın ortalamasıdır. bu yüzden diplomamda yıldızlı pekiyi yok. aslında olabilirmiş.
"not dökümü" cük oturmuş.
Not dökümü diye öğrettiler. Böyle kullanılıyor ünide.
(bkz: açmayın beyler dd ler)

görsel
Birinci sınıf ilk dönemi 2.01 ortalama, dördüncü sınıf ikinci dönem 3.78 ortalama olabilen not çizelgesi.

Böyle de absürdtür kendisi.
Benimki ve benzerlerini göstermek suretiyle çocukları korkutabileceğiniz, susturabileceğiniz belge.

Ben o kadar korkutucu bir şey gormedim.
bir başlığıda türkçe yazın be kardeşim neyse size göre türkçe bayat bir dil değil mi?
üniversiteli olmayanın bilediği belge. bir nevi sanal karnedir. ah o matematik ff olmasaydı çerçeveletip duvara asabilirdim.
Acaba sınıfta kaldığımı evdekilere söylemesem, inanmayıp bunu isterler mi diye düşündürten belge.. Hayır olur ya isteyecekleri tutar, o zaman sıçtım.
üniversiteli olan çocuklarının ebeveynlerinin büyük bir istekle görmeyi arzuladıkları, aslında onlar için bi' nevi online karne.

(bkz: sözlük yazarlarının transkriptleri)
Çok şükür bin şükür karne gibi günü olmayan not dökümüdür. Transkript günü diye bişi olsa bittiğimin günüdür.
telaffuzunu yapamadığı için alamaz ve bu yüzden dersten kalan öğrenciler vardır... türk dil kurumuna çok iş düşmektedir.
ilk öğretimdeki karnenin daha gelişmiş versiyonu.
(bkz: açmayın beyler dd ler)
Üniversite karnesidir.'ff'lerle doldu mu o karne balından yenmez valla.
içerisinde 'f' harfinin fazla bulunması iyiye işaret değildir.
Dönem başında ailesini ikna etmeye çalışanların başvuracağı resmi belge.
üniversite öğrencisinin amel defteridir; yurtdışı iş başvurularında yönetici konumundaki melaikelere gösterilir.
bazı üniversitelerde beleştir. *
bazı üniversitelerde sadece 3 liracıktır. kıskanananlar çatlasındır. * *
19 mayıs üniversitesinde 20 tl transkript harç ücreti yatırarak alabileceğiniz sınav notları listesidir. rezillik diz boyudur. üstelik sadece 1 nüsha vermektedirler. 2 tane istiyorsanız 40 tl yatıracaksınız. böyle okulun allah belasını vermesin.
turkiye'de (pek) sormazlar. fakat, yurtdisina cikacaksaniz ingilizce orjinalinin yaninizda bulunmasinda fayda buyuktur.