bugün

entry'ler (25)

bilgisayarı açınca girilen ilk üç web sitesi

face uludağ sözlük ve one piece.

bayrak sizin için nedir

göğün, şehitlerimin kanına yansımasıdır bayrağım

müslümanlar kaça ayrılır

müslümanlar 5 vakit müslümanları, cumadan cumaya müslümanları, bayram müslümanları ve benim kaldim temiz müslümanları olarak 4 e ayrılır ekleme yapmak isteyenler ekleyebilir.

antalyalı sözlük yazarları

antalya serikliyim ama ana tarafından izmirliyim.

türklerin küçük ve kısa olmasının sebebi

dünyanın en uzun boylu adamı sultan adında bir türk vatandaşıdır. trajikomik değilmi sizce

bir numara çin olursa

çinin dünyanın bir numaralı devleti olması o kadarda uzak bir ihtimal değildir. unutmayalım ki eskiden japon malları adi olarak anılırdı. şimdide çin malı ile dalga geçiyoruz. insan sayısı sayesinde çin abd ve japonyayı geride bırakıcak. 3.dünya savaşınında baş oyuncularından olacak. Bende geleceğe oynayıp çin dili ve edebiyatı bölümüne gitmeyi tasarlıyorum.

köpek beslemek

lütfen pet shoplardan köpek almayın hayvan barınaklarından yada sokaktan alın.

hakan hatipoğlu

bi yanım onun suratına tükür derken bi yanım adama helal olsun iyi taktik uyguluyor diyor. ayrıca son bölümü izlemedim hakan gitti mi?

müzik haramdır diyen kişi

eskiden kapıldığım hastalık ama şimdi sagocuyum. sago raple gelir.

eğer bi ülkeye saldırcak olsaydım

eğer bi ülkeye saldırcak olsaydım bu ülke iran olurdu çünkü iran nüfusunun 20 milyonunu azeri türkleri oluşturuyor. Onları özgürlüklerine kavuşturmak istiyorum. saldırmak istediğim bir ülke daha var oda suriye suriyeye saldırıp bir kürt devleti kurup kürtleri oraya postalarım. ütopik olsa bile bunlar benim istediklerim.

tsk evrenin en süper ordusudur

ekonomi iyi olmaz ise ordudaki asker sayısı falan birşey ifade etmez.

otobüste kolunu yanındaki bayana değdirmek

mini giyenlerin daha sık maruz kaldığı hareket ama isteksizcede yapılmış olabilir.

taşa tükürerek yaş mı kuru mu yapmış nesil

ruzgara karsi yuruyen adam beni tarifa etmişsin. Birde beyblade oynuyolardı desen tam olacakmış.

transkript

bir başlığıda türkçe yazın be kardeşim neyse size göre türkçe bayat bir dil değil mi?

ramazan programlarının klişe soruları

Hocam yarak yemek orucu bozarmı gibi soruların kibar hali her yıl sorulur.

aleviler müslümansa cemevi niye var

mezhepler insanları ayıran büyük bir engeldir yani din adamlarının
müritlerinden para tırtıklama yoludur.

en yakındaki kitabın yazarı

Ablamın 6 raf dolusu lys ygs kitapları. Birde bunları çözseydi iyiydi ama rafları toz kaplayık.

bir sinek tarafından sabaha kadar emilmek

dindar sinekler ramazanda geceleri aktif oluyor.

furkan isimli erkeklerin genel özellikleri

beyaz bi insan görüp bütün insanlar beyaz demek gibi yorumlar yazmışlar tamam bizim furkanda dindar bi ailenin çocuğuyduda hepsi öyle olacak diye birşey yok.

nihat hatipoğlu nun ramazanda 600 bin tl alması

sizden hiçbir ücret beklemeyen peygambere uyun diye bir ayet vardı sanırım ama şimdi adam parayla din anlatıyor bırakın dini ilim bile parayla anlatılmamalı ama sistem böyle keşke anlattığı din süslü hurafelerden oluşmasaydı yine razıyım ama hadisler oldukça bu iş yürümez.