Geçmiş olsun. Yeter ki can sağlığı olsun. Gerisi hal olur.
geçmiş olsun. allah can sağlığı versin.

seyrüsefer halinde ölüm.
mezarlıklar bölüm bölüm.
evet, geldi arkadan gömdü.
raporda karşı taraf %100 hatalı.

benim aracın arkası darmadağın, neyse ki teker şasi ve motorda bir şey yok.
halledilir.

ama yok yere aslan parçam saçmasapan bir halde şu an.
Genelde kadınların zart diye durmasından kaynaklanıyor. Bide makas atan orospu enikleri yüzünden.
Zannedilenin aksine insanda buyuk sok etkisi yaratiyor. 4 Mt yukseklikten ucmus birisi olarak diyorum. ilk verdigim tepki tamamen bir hissizlikti. Yasamak ile olmek arasinda ince bir cizgi vardi sadece.
7 ay önce falan yaptım. insan sağ kurtulunca nasılsa ölmedim diye mi nedendir malına üzülmeye başlıyor.
Oysa ne kadar saçma. Koca kamyon arabanın üstüne çıkmış canını kurtardığına dua etsene. Sonra sonra farkediyorsun aslında ne büyük bir şey atlattığını.
Bugüne şükür. Yaşayanlara geçmiş olsun.
ölüm veya yaralanmalı değilse bir şekilde hallolur.
geçmiş olsun. yazın bizim arabaya da vurdular. arka tampon ve dingil kırıldı, sağı arkası da biraz ezildi. kaza çok sinir bozuyor, sonrasında sigortayla uğraşmak apayrı bir durum. bizim araba sigortanın eksperleri yüzünden 3 ay yattı. iki yerinden kırılmış dingili kaynattırın takın bir şey olmaz dediler. ben de dellendim, sigortayı arayıp anasına bacısına küfrettim. annelerine küfür edilmesi hoşlarına gittiği için ondan sonra işimi hemen hallettiler.
ölüm oranı bir hayli yüksektir. Allah, feministler hariç kimseye yaşatmasın bu durumu.
Acıtıyor.
hızlı gelen bir aracın önce kendi aracıma, sonra refüje vurarak durması ile yaşadığım.

muhtemelen vuran aracın aksı kaydı.
kapısı vb açılmaz halde, jantları parçalandı.

bizim de tampon.