bugün

Bir trabzonlu olarak milliyetçiliğim ile her zaman gurur duydum. Agresif demişler, walla adam gibi adam olursan sorun yok ama göt baş oynaması varsa ağır sikerler söyliyim.
Ümmetçi/islamcı AKP'ye destek vermeyi vatanseverlik zanneden ve bununla gurur duyan garip şehir.

Eski erkek arkadaşım Trabzonlu olduğu için çok iyi biliyorum. PKK'yı şehrimize sokmayız diye edebiyat yaparlar. Sonra gider onlarla müzakere eden Alp'ye oy verirler. Bu çelişkili durum yüzlerine vurulunca konuyu çarpıtarak değiştirirler. Bu ülkedeki herkes çok garip...
Ülkemin en güzel şehirlerinden biri.

hdp'ye il binası kurdurtmayan şehir.
Memleketimde yağmur varmış, Keşke olsamda ıslansam.
anlayissiz, kültürsüz, dünyadan bi haber insan yetiştiren şehir..

hani olmasa da olur..
Barış ve domokrasiden bi haber faşist şehir.
Şimdi olmak istediğim şehirdir. Sırılsıklam ıslanmak istiyorum. Beni de al trabzon. yağmuruna kat beni...
abartılan bir şehir. açık ve net.
büyük umutlar, küçük icraatlar.
Kalbimin en değerli parçaları şu an ordasınız ve ben burda kıskançlıktan resmen gebermek üzereyim. Yemin ederim araba olsa altımda atlayıp gelicem o derece yani.
Seviyorum sizi. Söylememe bile gerek yok aslında biliyorsunuz. Yılların paylaşımları var adınızda. Ne yaşanırsa yaşansın yanımda olacağını bildiğim en güzel insanlar. iyi ki varsınız.
Belki yıllardır bir araya gelemiyoruz. Hayat hepimizi bir yerlerde yaşamaya mahkum etti ama hep yanımdasınız aslında bebitolarım.
Özledim!!! Haddinden fazla!!!

Dedikodunun dibine vurun. Sonra da bana özet geçin. Öpüldünüz.
Sevdiğim kadının memleketidir gitmeyi çok isterim.
Sevdiğim birçok insanın olduğu KTUnun bulunduğu gitmeyi çok istediğim şehir.
iki sene önce gittiğim ve hayran kaldığım şehir, havası, insanları, yemekleri, farozu tek kelimeyle muhteşem.

Bu sene inşallah yolum düşer de tekrar görmek nasip olur şu şehri.
tanıdığım en boş beleş insanların yaşadığı şehir.
hani olnasa da olur...
Dışarda yağmur yağdığını an itibariyle öğrendiğim şehir.

Sözlük de olmasa..
normal insanlar çıkarmayan şehir. ya da ben normallerine denk gelmedim.
En sevdiğim şey Boztepede çay içmek şehre kuş bakışı bakmak,güneşin batışını seyretmek..

Ev yoktur ki Deniz görmesin... Nerdeyse Bütün evler deniz manzaralıdır..Yağmurlu ne çok sıcak ne çok soğuk .. memleketimdir.
fuhuş operasyonu yapılan il.

görsel

http://www.gazetevatan.co...operasyonu--936765-yasam/
geç bile kalındı. insanlar çömlekçi'den ailesiyle geçemez hale geldi. rezillikten başka birşey değil.
Hazımsız, sinirli, kafasız, yobaz insanlar şehri. Bugünkü maçta da görüldüğü üzere.
türkiye'den, hatta yakın coğrafyamızdan soyutlanması gereken lokasyon.

şöyle bir proce geliştirdim.
(bkz: trabzon u türkiye den soyutlamak/#32239675)

bu proceye göre büyük iş makineleri getirerek trabzon ilinin kenarlarından kazıyoruz, kazdığımız çukurlara karadeniz doluyor ve trabzon vilayeti yüzer hale geliyor, sonra büyük romörkörlerle 8-10 yerden bağlayarak trabzonu çekiyoruz ve batı avustralya dolaylarına kadar çekip orada bırakıyoruz.

şu şekil;
görsel

buralar büyük beyaz köpekbalıklarının yaşam alanı olduğu için, içi kıpır kıpır olan trabzonlular fazla götünü başını oynatamazlar, ayrıca tuzlu su timsahları da var bölgede, bu yüzden bir süre uslu dururlar, sonra aradan bir nesil geçtiğinde de iyice uslanmış olurlar, biz de tekrar römorkörlere bağlayıp geri getiririz.

yapacak bir şey bırakmadınız napalım.
(bkz: tümör)
Beyin olarak gelişmeyi becerememiş insanların fazlaca yaşadığı güzide ülkemin bir şehri.
Kesinlikle spor kulübü kapatılması gerek ve bu bilinçsiz taraftardan ülkenin kurtarılması lazım.
dandik bir futbol maçı yüzünden haritadan silinmek istenen güzel şehir. Siz nasıl bu vatanın evladısınız ben anlamıyorum. kendi soydaşından bu kadar nefret eden bir millet daha yoktur herhalde. Sürmek lazım böyle hainleri ülkeden.

not: izmirliyim.
not 2: göztepeliyim tabii ki.