bugün

erkek sığır.
erkek sığır. dişisi inektir.
Arkadaşım bu adamın bi adı var.ülkenin %99u müslüman diyorsunuz lakap günah.bakıyorum bütün kanallarda "tosun" ayıp be. (bkz: mehmet aydın)
Tamam tamam buraya kadar duyara dayandım, bu tosun ne ayak lan asdjkjkdas.
kendimi bildim bileli hiç değişmemiş lakabımdır. Asıl adım elif ama artık unuttular, elif desen öyle bi tanıdıkları yok tosun desen direk atlarlar. bu arada kiloyla alakası yok tığ gibiyim maşallah soyaddan dolayı.
sana gosun.
görsel
ülkemiz tuvaletlerinin medarı iftiharı mümtaz şahsiyet ve edebiyat insanı. tosun mahlasını kullanır asıl adı fenasi kerim'dir. şiirlerinde ölümsüz kafiyelere ve okuyanda unutulmaz etkilere sebep olan derinliği olan dizelere sıkça yer vermesiyle tanınır. literatüre tam olarak geçmemiş minimalistik şiir akımının öncülerindendir.
kendisinden sonra gelen pek çok edebi insanın örnek alıp hatıratında bahsedebileceği fikir adamıdır. en bilinen minimalistik şiiri aynı adlı bunu yazan tosun okuyana kosun dizelerinden oluşan şiiridir. şair bu dizelerini herhangi bir dergide yayımlamak yerine mola yerleri, okul tuvaletleri gibi halka açık yerlere yazarak protest bir yaklaşımda bulunmuş ve edebiyat dünyasında dikkatleri üstüne çekmiştir. şair bu dizeleriyle "sanat toplum içindir sanat sıçarkende yapılır" imajını yaymayı amaçlamıştır.
kaynak: sikipedia
(bkz: zalım)
(bkz: bu sefer biz koyalım tosun okusun)
Bunu yazan Tosun okuana koysun,
-Oğlum tosun sen daha toysun okuyan sana koysun
bir erkek ismi. pek yaygın olarak kullanılmıyor. en azından "aslan" ismi daha yaygın diyebiliriz.
tuvaletlere yazı yazan ve daha sonra o yazıları okuyanlara koyan şahıs.
sevgili tosun abi,

seninle tanışalı 20 yıldan fazla oldu... ilkokulda ben daha mini mini bir iken sen koskoca adam misali tuvaletlere yazı yazıyordun... seni o zamanlar tanımıyordum ama, herkesin kullandığı tuvalette posta koyabildiğine göre çok büyük adam olmalıydın... yıllarımız birlikte geçti, yürüdüğüm yollardan benden önce senin geçtiğini bilmek, girdiğim cami tuvaletlerinde senin daha önceden orada olduğunu fark etmek bana güven veriyordu... benden hep bir adım öndeydin... ortaokula gitmek için ailemin yanından ayrılıp şehre gittiğimde, okul tuvaletindeki notunu görünce ne kadar sevindiğimi anlatamam... tosun abim benden önce gelip kolaçan etmiş demek ki demiştim... ama kaldığım yurda yıllarca hiç uğramamana çok içerledim doğrusu, sanırım cemaatlerle aran hiç iyi olmadı... ortaokul lise derken, üniversite geldi çattı, aileden tamamen ayrılıp, gurbete gittiğim de, fakülte tuvaletinde ilk karşılaşmamızda gözlerimden yaşlar akmıştı... memleketten bir nefes, aile sıcaklığıydın sen benim için... ama ilişkimizdeki dönüm noktamız; anahtarı sadece 3 kişide olan bekar evimizin tuvaletinde seninle karşılaşmak oldu... eve nasıl girdiğini hiç anlamadım, ev arkadaşlarımdan biriyle ilişkin olduğundan şüphelendim ama soramadım... o gün karar vermiştim seninle yollarımı ayırmam gerektiğine, beni kollaman iyi de artık benim de büyüme vaktim gelmişti... şimdi gerçekten büyüdüm, çok yakında muhtemelen bir dağ köyüne yerleşeceğim... korkuyorum ki, o kervan geçmez yere de benden önce gitmiş olma, yeter tosun abi yeter, artık yalnız yürümek istiyorum...
şahan gökbakar'ın canlandırdığı karakterlerden en dandik olanı. reklamı ise anlatmak istenilenle alakasız. komik diyenin burnuna tüküreyim.
şahan gökbakar'ın recep ivedik'ten daha iyi olan tiplemesi. filminin yapılması durumunda recep ivedik'ten daha çok tutacaktır.

(bkz: kapasitesi olana çok komiktir)
şu sıralar feryat figan içinde istanbul sokaklarını titreten zavallı hayvan.
1 yaşından büyük erkek sığır.
açılımı, haldun ertem tarafından "türk ordusuyla savaşan unsurlar" olarak yapılan kelime.

http://www.milliyet.com.t...A%C5%9F%C4%B1k&ver=48
tuvaletlerin gururudur.
* kahvedeki, askerdeki ve stadyumdaki *iğrenç erkek kültürünün göstergesi niteliğindeki kimi sözlerin altına imza atan, uluslararası maço şahsiyetin nick'idir.
türk duvar yazını akımına adını altın harflerle yazdırmış olan kahraman.
eğlenceli bir hitap şeklidir. fakat sevgiliye tosun diye seslenilmemelidir, denedim, kızıyor.
1968 yılında iETT işletmesi işçilerinin yaptığı ilk troleybüsümüz.

http://wowturkey.com/t.ph...oglu_TOSUNBuyukTramli.jpg
(bkz: tosun burada da hizmetinizde)
hizmette sınır tanımayan tosun buradada hizmetinizdedir