bugün

seyrelmiş ve ya kelleşmiş saçları daha gür gösteren saç spreyi ya da saç tozu markası.
var mısın yok musunda kırk bin kere reklamı yapılmış tozdur. saçları gür gösterir.
yağmurdan sudan etkilenmez denen lakin terleyince gayet bilidiğin siyah alın teri şeklinde akan toz.
güzel bir icattır bu toppik.
temelde, bir tür makyaj malzemesidir.
seyrek saçlı insanlar, saçlarını daha gür göstermek için gönül rahatlığıyla kullanabilir.

toppik denilen şey, böyle siyah siyah(sadece siyah değil tabi. her türlü saça uygun 10'a yakın rengi mevcut) tozlardan ibarettir. kutuyu bir eline alıp, karabiber eker gibi sepelersin saçlarına. işlemden sonra, şöyle elinle de hafiften bi iki kere saçlarına vurup fazlalıkları döktün mü doğala en yakın görüntüyü elde edersin.

üzerimde beyaz gömlekle denedim mesela bir keresinde. beyaz gömleğe dökülen tozlara fön makinesini bi iki saniye tutunca uçup gidiyor hepsi.

tabi bu kafaya dökülen tozları tutundukları yere sabitlemek de gerekiyor. yoksa gün içerisinde dökülüp gitme riskleri var (özellikle seyrek bölgesi geniş olan kişilerde çok kötü bir görüntü ortaya çıkabilir). bu yüzden de basit bir sıvı jöle ile saça dökülmüş olan toppik tanelerini sabitlemek gerekiyor.

böylece gün boyunca sık görünümlü saçlarınızın tadını çıkartabiliyorsunuz.

ama unutmayın ki, akşam saçınızı yıkadığınızda şöyle sağlam bir depresyon riski de var. o parlak kafa kabak gibi çıkıyor meydana. ve işte o zaman çıkmaz bir sokağa adım attığınızı anlıyorsunuz. zira bir defa bu merete başladın mı, kurtulması epey zor oluyor. insan her zaman toppikle dolaşmak istiyor. ama ayda ortalama yüz liralık bir masrafı da her bütçe kaldırabilir mi? orası tartışılır işte. şahsen ben sigaraya gelen zamla birlikte vedalaşmak zorunda kaldım kendisiyle. ohh be dünya varmış... kelim işte lan. var mı ötesi...
muhtemelen acun'un saçının, ayakkabı keçesi gibi durmasının sebebi.
Şöyle de bir alternatifi vardır [http:// http://www.bonnus.com.tr]
Tv8 de nba maçlarının reklamlarında gordugumuz ürün. Reklam berbat ayrıca her molada gormekten gına geldi yalnız arkada çalan müzik hoşuma gidiyor.
Acaba hangi eczanelerde satılıyor diye merak ettiğim saç şeyi...
yağmurda mavi mavi akıyor diye duymuştum, keşke duymakla kalmayıp görebilsem de aynı zamanda o kepazeliği...
hakikaten çok güzel bir sprey.
saçına sıkıyorsun sanki seyrelme sıfır sanki yokmuş gibi.

süper birşey.