bugün

Sanıldığı üzere sadece ayakkabı markası değildir, aynı zamanda güzel gözlükleri de bulunur. son zamanlarda da herkesin özellikle de ecnebilerin ayakcıklarında çok görüyorum ben bunları çokta hipster duruyor, iyi, hoş , nays hani ayrıca alınan her ayakkabı için çocuklara yardım da ediliyormuş. bi de ugg çılgınlığı vardı herkes tikkydi neyse artık şimdi herkes hipster. gelişmeler var.

(bkz: toms shoes)

bi de size site vereyim http://www.tomsshoes.com
izmir'e mağazası ısrarla açılmayan, izmir'de ürünlerinin ısrarla bulunmadığı marka!
Gün itibari ile bayram hediyesi olarak edindiğim ayakkabı. Süper rahat bir ayakkabı. Gay ayakkabısı söylentilerine inanmayın, uyduranların gayliği o.
(bkz: espadril ayakkabı)
kalıpları küçük olan ayakkabı markası.

internetten sipariş vercekseniz bir numara büyüğünü sipariş geçmenizi öneririm.
piyasada 150 tl civarı satılan ayakkabı. yaz aylarında oldukça tercih edilen markadır ve giyimi çok rahattır. ama bu ayakkabı ile bilek çorap giyme hatasına düşenler vardır, kendileri oldukça yadırganmaktadır.

eğer bu marka pahalı geliyorsa, alternatif olarak bambi'de de satılan şu markaya göz atabilirsiniz: (bkz: woofs)
Kararsız bir şekilde aldığım ama çok memnun olduğum ayakkabı. inanılmaz rahat.
hemen yırtılmaz. aldık memnun kaldık.
Rahattir ve güzel kokar. Çok Kumlu yerlerde dolaşmayin ve zinhar çorapla falan giymeyin. Avrupanin düzgün sokaklarinda giymeyi sevdiğim ayakkabidir.
pazarda çakmaları 15-20 tl civarındadır. birebirdir hediye edilerek sınanmıştır. aradan 1 hafta geçti hala tokat gelmediğine göre fark edilmemiştir. 150 tl verenlere duyurulur.
Yaz geldi ve yine gönüllerin ayakkabısı olarak ortaya çıktı denilen ayakkabı modelidir. Tamam böyle bez falan sıcakta iyi gidiyor diye alıyorsunuz güzelde, bari orjinal falan alın kardeşim. Pazardan 10 tl' ye alıyorsunuz, sonra en ufak yağmurda çıplak ayak yürümek zorunda kalıyorsunuz.
kizilay modunda olmasina ragmen dunyanin en rahat ayakkabisi olmasi sebebiyle yazin ayaktan cikarilmayandir.