1. 1.
  1985 doğumlu çek tenisçi. genellikle olmadık maçları kaybedip olmadık maçları kazanan biridir. roger federer'i 2004 olimpiyat finalinde yenmiş olmakla birlikte yine federer'i şu sıralar avustarlya açık 4. turunda bir hayli zorlamaktadır. setlerde 2-0 öndedir.

  edit: federer kendine gelip maçı 3-2 aldı.
  1 ... lynx
 2. 2.
  bugün federar üstadın canına okuyan raket.
  ... thebalkanboy
 3. 3.
  30 mayıs 2010 federer maçına kadar fazla tanımadığım, fakat federer'i wimbledon'da yenerek adından bahsettiren çek tenisçi. şu aralar djokovic'i tabir-i caizse yiyip yutmuştur.
  1 ... evrendekibirtoz
 4. 4.
  şuanda roddick'e karşı üstünlük kurmuş tapa çok iyi yön veren geleceğin teniscisi.
  ... diregin dibinden tac
 5. 5.
  geçtiğimiz gün federer tarafından rezil edilen tenisçi. fizik falan düzgün, güçlü de kendisi. ama rakip çok zeki.
  ... non flying dutchman
 6. 6.
  avustralya açık 2012'de dün sabah oynadığı çeyrek finale kalma mücadelesinde ne kadar itici bir oyuncu olduğunu gösterdi. rakibi nicolas almagro'nun topu kasten kendisine attığı gerekçesiyle, kazandığı maçın sonunda almagro'nun elini sıkmayarak, direk hakeme yöneldi. seyirci de haliyle kendisini yuhaladı. kort içi röportajına bile tepki gösterdiler. velhasıl kazamasına rağmen mutlu ayrılamadı maçtan. ki çeyrek finalde, nadal karşısında da aynı tavırı gösterecek avustralya açık seyiricisi, sonuna kadar da haklılar.
  ... bob dylan
 7. 7.
  Madrid open tenis turnuvasında tenisin eksalansları roger federere karşı çok iyi bir performans sergileyen çek raket. ileride büyük başarılara imza atacağını düşünüyoruz ve basarılar diliyoruz.
  1 ... istanbuldream
 8. 8.
  maç içinde en hızlı şekilde iniş çıkış yaşayabilen tenisçi. *
  ... silmeyin beni
 9. 9.
  ağır dallama. bir insan tie-break'te bir sayı alamaz mı lan. sığır.
  ... felis lynx
 10. 10.
  tomas berdych
  ... jimmy tudeski