bugün

orta dogu ve balkanların en ıyı kalecısıdır suphesız.
dünkü maçta gerçekten iyi bir performans sergileyen kaleci.
boyko transferinden sonra formu yükselen kaleci.
boyko geldikten sonra birden azgın bir performans göstermeye başlamış olan kaleci. evet.
beşiktaş kalibresinde bir kaleci. kova olması normal. evet.
yerini yavaş yavaş boykoya bırakması gereken kaleci. lan bi maç daha boykoyu deneyelim. en fazla kaç tane yiyebilir amk.
çok yüklenildiğini düşündüğüm kaleci. Zaman zaman bütün futbolcuların performansında düşme oluyor ama tabi kaleci çok göz önünde ve ne yazık ki hatalarının telafisi yok.
kadıköy ,arena ve trabzon deplasmanlarında hatalı gol yemesse beşiktaş şampiyon.

sizce tolga zengin hata yapar mı bu maçlarda ve baskılarda?

tabi ki hayır dediniz dimi *
Yüzümüzü kara çıkarmaması temenni edilen kalecidir.
rezalet kelimesinin karşılığıdır.
şenol güneş ben burda olduğum sürece takımın kalecisi o dur dediği trabzonlu kişi.
Beşiktaş ın bu aksam ki en iyi ismi. Iyi olunca da hakkini verin lan tinerci ibneler.
Avrupa maçlarında iki metre kalesinden çıkmayan Tolga rakip oyuncuyu sakinleştirmek için 100 metreden koşup geldi.
Beşiktaş'ı tarihi farktan kurtarmıştır.
Gönlü zengindir.
tolga zengin Beşiktaş'ı tarihi farktan mı kurtardı beşiktaş'ı?

biz başka maç mı seyrettik acaba, Tolga'nın kurtardığı 4-5 yüzde yüz gol mü var?

volkan'la Tolga'yı karıştırmış olmayasınız, ben onun çıkardığı en az 4 gollük pozisyonu gördüm mesela, ama Tolga'nınkileri görmedim.
son olaylarla ilgili en mantıklı konuşan kişi oldu.
Bu adam harbiden çürük.
Dünyanın hiç bir yerinde en amatör takımlarda bile böylesine sakat kaleci yoktur.

Beşiktaş antalyaspor maçında ısınırken sakatlanıp kadrodan çıkan beşiktaşımın kanser eden kalecisi.
Milletvekiline başlayacam diyen kaleci.

Ulan oyununu beğenmem ama harbiden adamsın.
Çılgına dönen besiktaşlıların tutunduğu son dal. Reis in arabada kuran dinlediği günleri çabuk unutmuşlar.
Milletvekili korumalarına sağlam ayar vermiştir. Helal olsun dediğimizdir
"Milletvekiline de şeyine de başlarım" diyen Tolga Zengin i tanımayıp
"bu kim oluyor nasıl böyle konuşuyor" diyen şahıs
esas sen kimsin?...
Ulan nasıl insanlarsınız anlayamıyorum. iki gün once hem oyununu hemde karakterini eleştirdiginiz adam geldi iki söz söyledi diye kahramanız oldu şimdi. Yazıklar olsun.
Bugün yaptığı hareketle boyko nun önünü açmıştır, keşke hep kendisi oynasa.
https://twitter.com/buzzs...status/719223021802778624

Adamın dibidir. Çük boy korumanın 10 metre uzaklaştıktan sonra yaptığı artislik de gülmekten öldürmüştüe.