bugün

Eskiden bana pahalı gelen ancak şimdi milka çikolatalar ile neredeyse aynı fiyata olan freeshoplarda ve uçaklarda peynir ekmek gibi satılan çikolata markası.
sheeen aşırı derece tatlı bişiysin öyle tarif edilecek gibi değil. hele sütlün ? böyle bademlin, balın. eihihih severim senin canını. kendisi de bütçemi çok sever. dimi ? sikti attı resmen.

rihez canını senin..
en güzel çikolata.
süt, badem, soya, yumurta içeren aşk.
babadır. ama ritter sport ile kıyaslarım.
anam, anam, anam... adı bile insanın ağzını sulandıran, içinde dişe demağa yapışan sakızımsı parçacıklar bulunan çikolata.
kendisi için okul koridorunda koşturup, rezil olduğumuz çikolata prensi yenilesidir ama bi yerden sonra baymaktadır tabi.
bi çikolatalı gofret değildir.
küçükken sınavlardan 100 aldığımda annemin beni ödüllendirmek için aldığı, beni çok çok mutlu eden çikolata. hala çok seviyorum, birtanedir o hiç bir çikolataya değişilmez.
şeker komasına girene kadar yenilesi çikolatadır. candır.
boğaz yakan çikolata. çikolata sevmeyen biriyseniz ve tek sevdiğiniz çikolata buysa tadını çıkaramadan boğazınız yandığından dolayı aldığınız bir paket sizi baya idare eder.
yeni bir yazar, hoşgelmiş.
hoşgelmiş yazardır.
çikolatanın kralıdır kendileri.
ayrıca çoğu kişi gibi eski sevgiliden çeken nesildaş yazardır, hoşgelmiştir.
diğer çikolatalara oranla fiyatı daha yüksek olan isviçre yapımıdır. tadı çok güzeldir; ancak, yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalıdır.
çikolatanın hasından kendine nick seçmiş gamer bünye*. şahsımı pataklayacak potansiyele sahiptir, belki de nihayet bana bir şeyler katabilecek gamer kendisidir. takipteyiz efenim*.
nick altı çikolata olan toblerone ile dolan, talihsiz olarak düşündüğüm yazar. toblerone'un gölgesinde kalıyor ne yazık ki.
isviçrenin en süpersonik yenir ki bu dedirten icadı.
(#13102088) bu düşüncesiyle takdirimi kazanmış yazarımızdır. nadir de olsa böyle yazarlara rastlamak güzel.
(#13122029) ayrıca bu tip bir sözlüğe yakışmayan (olumlu yönde) ender yazarlardan biridir. isterseniz entrylerine bir bakın.
cebimde para olmasa bile bakkaldan veresiye aldığım tek ürün . Güzel yazar.
beyaz olanını nutellaya banıp yediğim çikolatadır. Sonra alerji yapıyo ama limon yiyince geçiyor.
meraklı bir ulusözlük yazarı.
bugün freeshoptan büyük boyunu 4€ alıp, yanında kahve ile afiyetle yediğim çikolat.
tadı çok güzel olmasına karşın şekli sebebiyle yenmesi çok zor olan çikolata. bu kadar güzelliği bir ikizkenar uğruna neden gölgeledikleri ise muamma.
babamızın havalimanından alıp da, bakın size almanyadan getirdim dediği çikolata.
güncel Önemli Başlıklar