1. 1.
  "yok bundan sonra ütü yapmak yok" vs gibi palavralar sıkarak, ütünün sonunun geldiğini iddia eden insanların tanıtımını yaptıkları bir reklama sahip olan sinir bozucu ürün.

  tobi, kuru temizlemecilerdeki gibi buhar sayesinde, muhtelif kumaşları: kot, keten, perde, polyester vs üzerindeki kırışıklıkları elektirikli süpürge tadında açmayı mümkün kılıyormuş...
  ya kim yer bunnarı tobi ya,

  to bi or not to bi, that is the question:
  http://www.tobi.gen.tr/
  ... cymbeline
 2. 2.
  to be or not toby.*
  http://video.google.com/v...ocid=-7982808106114647323
  ... never neverland
 3. 3.
  TOBIAS LINDEROTH'un lakabı.

  http://www.galatasaray.or...takimi/pages/oyuncu_7.php
  ... minik mavi balina
 4. 4.
  naruto shippuuden'deki esas villain.
  1 ... otakuron
 5. 5.
  uchiha madara'dır. mal mal hareketler yapıp hiç bir vs ye katılmayan kişidir. tabi akatsuki nin tüm üyeleri bir bir giderken insan kendi kendine soruyor. ulan deidara kakuzu hidan itachi gidiyor bu adam hala duruyor diye. tabi pain de gidince iyice kıllanan bizler, gerçeği çözüyoruz.
  --spoiler--
  herkesin uchiha madara sandığı fakat bence sarutobi sasuke olan kişi.
  --spoiler--

  kendisi zaten bunu söylemişti. 5 kage zirvesinde masaya çıkıp ben uchiha madara yım demişti. ve naruto ya sasuke ye olanca şey anlatmıştı. sasuke sarutobi olması çok zor hatta imkansız. ayrıca sharingan koleksiyonu da var.
  ... ukraynali
 6. 6.
  Uchiha madara olduğunu idda edenleri, gerçek madara'nın edo tensei ile dirilmesiyle beraber dumur eden gizemli karakterdir. Orjinalde kim olduğu çıkarılamasada, serideki tüm kötü planların en büyük odak noktasıdır. Ayrıca sharingan'ın gerçek gücünün kendi gücü olduğunu idda eder bu şahıs.
  2 ... kakarotto
 7. 7.
  (bkz: http://tinypic.com/view.php?pic=1z2ev09&s=6)
  ... aksamci
 8. 8.
  Animenin 134. bölümünde Pain tarafından kendisinden Uchiha Madara diye bahsedilmiştir. Uchiha Madara olmasa bile kendini öyle tanıtan bir insan evladıdır. Buradaki tartışmalara binaen acaba Madara da mı Orochimaru gibi reenkarnasyon olayına girip Obitonun bedenini kullanıyor sorusu akıllara getirmiştir. Gerçekten kim olduğu merak edilendir.

  edit: ek olarak 142. bölümde tobi kisameye maskesini çıkardığında kisame, demek tobi sizdiniz madara-san diyor. Kisame obitoyla madarayı ayıramayacak kadar salak değildir heralde. Bence mangaka masashi kishimoto önce madara diye sıçıp sonra sıvamıştır obito diye du bakalım.
  ... echoesoffrance
 9. 9.
  --spoiler--
  An itibari ile Juubinin taşıyıcısı olmuştur.
  --spoiler--
  ... kakarotto