bugün

Technical machine' in kısaltması. Pokemon oyununda pokemonlara bunlarla sonradan hamle öğretilir ayrıca bu hidden machine*ile de yapılır ama hidden machine ile öğretilen hamleler silinemez.
trademark'ın kısaltılması. ilkokulda lisede üniversite her ortamda bunun açılımının türk malı olduğunu ısrarla savunan mallar bulunurdu, eminim hala da vardır. nerde lan onlar?
logosu şu şekildedir.
™
ana, entry'de kullanılabildi. evet.
(bkz: eşit ağırlık) bölümünüm kısa adı.
türkçe-matematik seçen öğrencilerin zor duruma düştüğü bölüm.

o:olayyerigirilmezseridi
t:iyi niyetli teyzemiz

t:yavrum, sen hangi bölümü seçtin?
0:türkçe-matematik.
t:olsun o da güzel.
o:...
yeri geldiğinde trade mark, yeri geldiğinde türk malı, bi bakmışın türkçe matematik, hiç anlamadan tıbbı mümessil anlamlarına gelebilecek kullanışlı bir kısaltmadır. böyle de muamma işler bunlar sözlük.
genelde kızların sevgililerine kızgın olduğu veya yazmaya üşendikleri zaman "tamam" manasında kullandıkları 2 harfin birleşimi.

(bkz: kız tribi)
tulyum elementinin simgesi.
tamam kelimesinin yazı dilinde yapılabilecek en kısa versiyonu. apaçilerin birkaç yıl içinde yalnızca t harfi ile onay vermeleri bekleniyor.
(bkz: technical machine)
tıbbi mümessil in kısaltılmışı.
sokağa çıkınca baya bi denk geldiğimdir.
+Ne alan seççeksin?
-TM
+Ya ne alan seçecen?
-tm ya
+Tamam da ne seçeceğini sölemiyosun ki
tescilli marka.
Türkçe Matematik bölümünün kısa adı.

(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: öyle olmasa bilmicektin sanki)
(bkz: tamam kapa konuyu kapa konuyu)
Türkmenistan için internet adresi uzantısı.
ayrıca seçtikten sonra ailenin mutlaka tepki gösterdiği bölümdür. sene başlayana kadar tm nin son kararınız olup olmadığı, mühendis veya doktor olsanız daha iyi olabileceği söylenir durur. ben işletme okuycam veya ben reklamcı olucam şeklindeki direnişleriniz dikkate alınmaz. **
lisede fen görmekten kusan öğrencilerin kurtarıcısıdır.
templatemonster.
eşit ağırlık'ın dier adı.Türkçe-Matematik
msn lugatında tamamın kısaltılmıs halıdır.
türkce matematik.
(bkz: trade mark)
türk malı