1. ?.
  Side'nin sorgun beldesine bağlı etrafında bir çok oteli barındıran göl. Her side'ye yolu düşen kişinin yapması gerektiği gibi gidilmiş , görülmüştür. Hatta gidilmeden "yahu bu kadar övdüklerine göre bir numarası var" diye yola çıkılmış ve doğa seven bir insan olarak heyecanlanılmıştır. Güzel bir manzarası vardır evet ama ekstra bir artısı yoktur. Yine de gidilip görülesidir.
  1 ... allen
 2. ?.
  janjanlı ambalajdan çıkan fos ürün gibidir. ismini titreyen göl koyan kişi ciddi anlamda zekiymiş. isme aldanıp gidiyorsunuz, bir halt var sanıyorsunuz; amanın o da ne? bildiğin göl işte. halbuki ben dansöz gibi kıvırtmasını beklerdim. yüzülmüyor da oraya gideceğinize dim çayı'na gidin, köprülü kanyon'a gidin, manavgat şelalesi'ne gidin v.s. ha şöyle bir özelliği varmış içine taş atınca taşın etrafında yayılan dalgalar gölün öteki ucuna kadar gidiyormuş, beni kesmedi.
  ... trink
 3. 1.
  Titreyecek diye gittigim ama bir bok goremedigim gol. izmarit cekirdek atmayin icine yazmislar ama ne bir guvenlik ne bir cevre duzenlemesi ne de dusulmesini engelleyen demir barikatlar var, bildiginiz kenari otelle dolu bir gol.
  3 ... natalieflyyn