Evet arkadaşlar Titanik neden battı kimse bilmez ancak benim dikkat ettiğim kadarıyla şimdi Jack kardeş ve rose bacı geminin güverte kısmında tükürük yarışı yaptılar bildiğiniz üzere. işte benim ki uzağa gitti diyor kız Jack hadi bee benim ki daha uzağa gitti derken bunlar öpüşme noktasına geldi ve öpüştüler. Arka tarafta bir Afedersiniz müzmin abazan bekar kaptan oheee nasıl öpüşüyorlar kanka diye kokaptanla geyik yaparken buzdağını görmüyor bu andaval giriyor yandan buzdağına veee kaçınılmaz son. Suç onda işte. Evet.
Evet beyler açıklıyorum!

Şişede balık olsam diyen kocccaman bir lipsos, kanında dolaşan alkolün etkisiyle titanic’e kafa atıp ikiye böldü!

Be amınakoduklarım, f16 ya kafa atan adama inanıyon da, lipsos’a niye inanmıyon?!
FEDERAL REZERV NASIL OLUŞTURULUR

HIZLI VE KOLAY BiR EĞiTiM

1) HERKESE BATIMAZ BiR YOL GEMiSi iNŞA ETTiĞiNiZi SÖYLEYiN
2) MERKEZi BANKACILIĞA KARŞI OLANLARI BiR YOLCULUĞA DAVET EDiN
3) BUZDAĞI TARLASINA TAM GÜÇLE GiDiN...
Bir ara bu konuda belgesel izlemiş idim. Orada anlatılandan aklımda kaldığı kadarıyla hızla bitirilmek istenmesi maliyeti düşük tutmak istenmesi gibi nedenlerle geminin üretiminde de hatalar yapılmış. Örneğin gemideki perçinlerin olması gereken kadar dayanıklı olmadığı ve bunun gemide daha büyük hasar alıp daha hızlı batmasına neden oldu deniyordu sanırım..
cek roza baş direkte dayadığı için battı.

kaptanla konuştum rüyamda 6 aydır elime karı eli değmedi onları öyle görünce sürdüm gemiyi buzdağına dedi.

(bkz: amsızlık öldürür)
Ben batmasında değilim de o Roz şıfrıntısı o koca kıçını az yana kaydırsa Cek ölmeyecekti. Kaltak karı!