bugün

Ay haydi bakalım.
kızlar için aşırı zevksiz uygulama. çünkü kimi sağa kaydırsalar eşleşiyorlar, sıfır heyecan. önüne geleni beğenen abazanlar sayesinde ego ve instagram takipçisi kasan prensesler dolu. evet.
Yakışıklı gelme olasılığı 30da 1.
Güzel gelme olasılığı 5te 1.

Nedir bu kızların çektiği ?
Tanımadığı insanlarla ilişki yaşamak isteyenlerin kullandığı, bayağı insan turnusolü program.
erkeklerin kas ve araba göstermek için birbirleriyle yarıştığı yer. eğleniyoruz devam edin.
Düşmeyen uygulama.
Türkiye'de amacından farklı kullanılıyor, net. Kolpalara inanmayınız.
tüm amacı seks partneri bulmak olan uygulama.
Haftada 2-3 match anca gelen uygulama. Gerçi benim tipsizliğimden de kaynaklanıyor olabilir bu.
Ya eşleşiyoruz yazıyorum cevap Yok amk kezbanları.
Bu mecrada ülkenin en çirkin kızına günde ortalama 20-30 eşleşme isteği geliyordur. Burada gaz alan kezolar dünyaları ben yarattım edasıyla geziyor.

Bu kızları bu hale getiren yine bizim erkeklerin abazalığı.
iş nedeniyle başka bir şehire yerleşip sıfırdan bir hayata başladım, tabi buralarda kimseyi de tanımıyorum, bir kaç arkadaş edineyim diye de tinder indiriverdim....

Akşama birisiyle eşleştik, durumumu anlattım, sıkıldığımı söyledim vs. O gün numarasını almıştım zaten kızın, whatsapptan yazışmaya devam ettik, bir gün sonra evine davet etti beni, attığı konuma gittim, kapıyı bir adam açtı... içeri davet etti, meğerse gaymiş....

Ulan ben de şaşırmıştım nasıl bu kadat kolay oldu bu iş diye...
maymun suratlıların son çare kapısı.
sikiş partneri bulmak isteyen insanların uğrak noktası.
Kullanımı belli bir iq seviyesinin üstünde olan insanların kullanabileceği uygulama.
bir günde 99 + beğeni alıp her like attığımla eşleşmem inanılmaz ilginç geldi :D
Boş mekan. Adam kandırma yeri.
eskiden mahalle aralarında bohça içinde çeyizlik eşya satan kadınlar vasıtasıyla--bohçacılar-- sevgililer arası mektuplaşmanın, günümüzdeki dijital versiyonu olduğu rivayet edilen uygulamadır.
6 kızla eşleştim. 4 ü ile sohbetten öteye gidemedik biriyle kahve içtik halen yazışıyoruz. geriye kalan 1 tanesi de bozdu eşleşmeyi.
Dusmuyo ya la.
ciddi ciddi kullananlar var lan hahaha.
haberturk sayesinde 100 de 1 olan like etme sayim, 10000 de 1 e dusmustur, tum yurdum abaza erkekleri hucum etmis, hatunlar icin biten application olmustur.
midesi olan bireylerin kullanmayı tercih etmediği uygulamadır.
insani ilişkiler kıyası bir uygulama.

eğer bir bir kadın/erkek bunu kullanıyorsa, kafasını klozete soksanız dahi iflah olmaz. ilgi orospuluğundan resmi orospuluğa yol almış kadınların, aciz kekoların turnusolu. kullanan bir tipe, bu sığ beyniyle insan gözüyle bakamam; artan yemeğimi önüne koyar, başını okşayıp bir siktir git artık derim en fazla.
bi kere kullandım onda da midem bulandı kapattım.

şaka şaka kimseyle eşleşemedim tip mip yok.
geçen yaz uygulamayı indirmek gibi bir hata yaptım, işte arkadaş ortamı gülüyoruz eğleniyoruz ne bileyim şakaya vurduk ama eve gelince ciddiye bindi direkt sildim, uğraşılmaz eğer amacınız fakbadi bulmak değilse tabii.