bugün

(bkz: siyasal islam ülküsü)

hemen hemen bütün kansızlar siyasal islamcı ülkücülerden çıkıyor.
aa hala bir kişi yüzünden bütün ülkücüleri zan altında bırakamazsınızcılar ile gerçek islam bu değilciler damlamamış.
işte bunu yapma kaltağın çocuğu. bu yaptığın insanlık suçu insanlık! şimdi bu yaptığının yanında hiçbirşey ama bu şekilde ülkücülüğünde adına leke sürüyorsun. sonra insanlar bizi de kötü zannediyor. aslında ülkücülüğe leke sürmen falan umurumda değil ama senin karın çocuğun yok mu diyemiyoruz çünkü sen bunu çocuğuna dahi yapıyorsun. yeter artık ya!
aman sol cenahın taciz olaylarını haber yapmayın linç yersiniz sonra.
bu işin ülkücülükle ne alakası var denen durumdur. ülkücü solcu değilim ibnelik kişinin ruhunda varsa bunun ideolojisi olmaz. madem öyle aylardır her yerde karı kızı taciz eden cuhapelilerden dem vurun..
Tipik bir kürtcü faşistin açmış olduğu başlık.Her bozkurt işareti yapan ülkücü olsaydı memlekette ülkücüden bol bir şey olmazdı.
ya siyasal islamcı, ya da ülkücü

hiç şaşmaz

-efenim kuran kursunda çocuklara tecavüz hakkında ne söyleyeceksiniz ?

+gılışdar sesehayı badırdııııı

-efenim ensar tecavüzleri ?

+eeyy baayyy kemaallllll

-efenim camide toplu seks, badeleyen şıh ?

+amariha bizi gısganiyiii, çekemiyiii.
şu başlık altında ek olarak tartışılabilecek harika bir konu var. semboller ve siyaset.
şimdi adam bozkurt işareti yapmış kendini ülkücü olarak lanse etmiş koca bir camiayı zan altında bırakmış. aklınıza siyasallaşan başka bir sembol geliyor mu? hani kadınlarla ilgili neydi yaa .... ha buldum türban eveeeett .

türban sadece türbandı eskiden taktın takmadın bu bir konu bile değildi. ama bakın şimdi
açılın uzman geldi

(la şu bakingam asilzadesi ayağına yatanlara

kıçımla güldüm önemle belirteyim)

için de yaşadığı toplumu bilmeyen salaklar,

kasımpaşa da senelerce bunlarla beraber yaşadık

aaaci üüsrev de

ümer aayyam da yürümeyle 10 dakika mesafe

1-) çingenelerde milliyetçilik falan yoktur

bu şopar sığınacak bir yerim olsun diye onlara karışmış (görüntü)

ha bu ülkücü denilenler, o şopardan daha yüksek mi ? yoook

tanıdığım Türkeşin en yakın adamlarından biri var

hergün bu kendine ülükücü diyen hayvanlara sövüp sayıyor,

sokakta görse selam vermiyor.

2-) çingeneler (hepsi değil) karısını hatta kızını bile rahat rahat satar,

onlarda öyle bir sorun yok ama bu şopar pazarlamaktan çok

aklı sıra birine ayar veriyor, bu dangozların ayarlama işleri de

böyle dangalakça. kızı kaymak gibiymişde bilmemney ?

kime ne senin kızından

3-) bunların çoğu maalesef ocaklardan mocaklardan geçiniyor

hem devlet, hem de ocaklar bunlara bile bile göz yumuyor

aslında herkez herşeyi biliyor.

yani böyle tırı vırı işleri geçin

bana ne kim kimi s2yor ?

bana uyuşturucu işini anlat

silah işini anlat

insan kaçakçılığını anlat ???????

geç bunları geç.
Bir şeyi anlayamıyorsunuz; Böyle insanlar kendilerini olduğundan farklı göstermeye calışır ki toplumda kabul görebilsin. Olay bundan ibaret. Dindar görünür, ağır başlı görünür vs. Vs. Dünyanın her yerinde böyledir bu. Adam bildiğiniz çingene işte. Kızı bile "salak babam yine beni rezil ediyor" şeklinde bakıyor. O çocuğu alsalar keşke bu aileden.
Dönme artık dur amk dünyası hepimiz evrenden yok olup gidelim. Bu pisliğin bir sonu yok mu?
söz konusu şahıslar roman. ailesindeki kadınları pazarlama işi roman mahallelerinde oldukça yaygın görülen bir durumdur. işin beni şaşırtan yönü insanların bunu bu olay sonrası yeni öğrenmesi. Her zaman söylemişimdir ülkemizin kanayan yaralarından birisi de bu içinde ne döndüğü belli olmayan, kendisini izole etmiş çingen mahalleleridir. Büyük şehirlerde durum daha da fena. insanlar yolda yürüyemiyorlar. Çiçekçisi mi dersin, parfümcüsü mü dersin, cam sileni mi dersin, tinercisi mi dersin, torbacısı mı hırsızı mı dersin, gaspçısı mı dersin hepsi bu mahallelerden çıkıyor. insanların huzurunu bozuyorlar. Devletin kesinlikle pkk, fetö gibi terör örgütleriyle mücadele ettiği gibi bu mahallelerle de mücadele etmesi lazım. gettolaşmaları engellenmeli. Bu tarz olaylar bu mahallelerde yıllardır oluyor ama kimsenin umrunda değil. Bu adamın yaptığı hareketler yaşadığı çevrede o kadar normal karşılanıyor ki eğer adam tutuklanmışsa neden tutuklandığına dair en ufak bir fikri bile yoktur emin olun. Zaten kız da durumdan rahatsız gibi durmuyor hiç.

Bu konuyla ilgili daha önce yazdığım bir entry. ilk paragrafta yaptığım tanım bu başlıktaki olaya ziyadesiyle uyum sağlıyor. okuyun: (bkz: #43945080)
bu elde bozkurt işaretinden başka bir bok bilmeyen ülkücüler hep mi mal oluyor lan?
Bu bildiğin çingene.
Çingeneler kızlarını 14/15 yaşlarında evlendiriyorlar. Daha doğrusu satıyorlar. Yıllar evvel bir çingene kızı en az 15bin aldıklarını söylemişti. Kızın güzelliğine ve ailesinin sınıfına göre fiyat değişiyor.
Parayı nerden bulurlarsa oralı oluyor bunlar.
chp parti teşkilatına geçerse hızlı yükselip il başkanının kankası bile olabilecek tiptir.

ulan sapığın, tacizcinin, uyuşturucu bağımlısının şucusu bucusu mu olur? hepsinin aq demek varken, chp'deki taciz ve tecavüzlere tek kelam etmeyip, tacizci bizden ise sessiz kalalım mantığınız gerçekten iğrenç ötesi.

bu yaptığınız da psikolojide yansıtma olarak geçiyor. bir insanın kendi hatasını başkasına malederek kendi vicdanını rahatlatması. chp'de o kadar taciz tecavüz vakası var ki, artık chp vekili seda kadıgil bile "evet bu tacizler oldu ve olacak da" diye meclis kürsüsünde konuşma bile yaptı. can ataklı, chp ilçe teşkilatında taciz ve tecavüze uğrayan kadın için "zaten yolluymuş" dedi. işte bir chp'li, bunlardan dolayı kendi vicdanında oluşan eziklik duygusunu, "ülkücü tacizci" diye başkalarının videosunu paylaşarak gidermeye çalışıyor.

adamın ülkücü olduğuna da adamın bozkurt işareti yapmasından yola çıkarak kani olmuş. aq benim zafer işareti yaptığım bir sürü fotografım var, ben hdp'li filan mı oluyorum bu durumda?

bu arada, videoda kızın taciz ediliyor olması, bir kızın mağduriyeti değil, bir chp'li her zaman bir olaydan nasıl siyasi bir rant elde ederim bunun hesabını yapar. şehit mi verdik, şehite üzülmeyip ilk tepkisini kendi devletine yapar. bir eylem olduysa "birileri ölse" der, ölmemişse "panzer kızı ezmiş" deyip ölüm bile uydurabilir. bir taciz veya tecavüz olduğunda mağdura üzülmez, tacizcinin politik görüşü ve dini ile ilgilenir. dini müslümanlık değil ise, tacizci-tecavüzcü chp'li ise sessiz kalır, hatta "kadın yolluymuş" der. bunların insanlıkları bu kadar.

edit: adam izmirli çıktı bu arada.
Ülkücü falan olmayıp doğrudan orospu çocuğu bir çingene olan yavşak.
Her kesimden orospu çocuğu çıkar, ülkücülerden de solculardan da, ama bu bildiğin şopar aq, ülkücülüğünden ne olur?

Ülkücü baba diye lanse edenler inşallah olmaz da solcu bir sapık olduğunda solcu/CHP'li sapık diye de yazmaktan çekinmezler inşallah.
görsel