1. 13.
  spotify'ın karşısında diz çöküp tövbe isteyeceği uygulama. mp3 mü kaldı arkadaş.
  ... skordan sorumlu devlet bakani
 2. 12.
  Güzel kampanya yapmışlar da hi-fi olayı bizlik bir şey değil. Ortalama kulaklıklarda Aradaki kalite farkı anlaşılır boyutta olmuyor. Sadece depolamadan götürüyor. Kulaklığa bin küsur lira veren adamın da tidal dan indirim kovalayacağını sanmıyorum.
  ... lorne malvo
 3. 11.
  4 aylık 1.99 tl olmuş. Üstelik hifi premium üyelik. Ayrıntılar videoda.

  https://youtu.be/cvhKvx26B8g
  ... orjinaldeli
 4. 10.
  kayıpsız müzik sağlayan, özellikle master kayıtlarının müthiş olduğu, spotify ile arasında gerçekten kalite farkı bulunan, bana spotify premium üyeliğimi iptal ettirip kendisine geçirten şahane müzik uygulaması. data büyüklüğü konusunda kotayı zorlayabilir, özellikle sınırsız internet paketine sahip ortamda, kaliteli ekipmanlar ile randıman alınabilecek uygulamadır.
  ... abdudu
 5. 9.
  şu an 3 aylık premium üyeliği ücretsiz ve kredi kartı bilgileri istemeden veren müzik platformu.
  ... mr drunkenstein
 6. 8.
  Hifi üyelik alarak türkçe şarkıları flac formatında 16bit/44.1 khz olarak riplediğim platformdur.
  ... 112aabt
 7. 7.
  (bkz: Medcezir)
  1 -1 ... tezernilguncemaledipturgut
 8. 6.
  spotifydan cidden bir farkı var mı merak ediyorum. içerik olarak bana farkı yok gibi geldi. sadece bu olaya katılan sanatçılar başkası kazanmasında biz kazanalım derdinde gibi geldi bana. ulan bende sitelerinde ki videoyu izleyince aa bedava vericekler dedim heralde. 99.9 euro ve 19.9 euroluk 2 paketi var. spotifydan pahalı. yazıktır be.

  düzeltme : spotifyla aynı paraymış site lokasyon belirleyemedi heralde eurodan ittiriverickti.
  1 ... sunger reyiz han hazretleri
 9. 5.
  tanıtımı ve test aşamalarını başarılı bi şekilde tamamladıktan sonra spotify nin papucunu dama atacak olan mobil müzik uygulaması. http://tidal.com/tr linkinden ulaşıp kendisini test edebilirsiniz.
  teşekkürler makina.
  edit:aynı zamanda bi yazarımızmış kendisi ilginç.
  ... by hack
 10. 4.
  (#16615055) iş bu entryde çok acayip şeyler söylemiş yazar. böyle adamlar var işte, kadın mini etek giyiyorsa tecavüze uğramak istemiştir adamları; madem mini etek giyiyorsun, demek ki kamyoncunun mastürbasyon malzemesi olmak istiyorsun, akıllıları.

  kadını sapığa, manyağa göre şekillendirmeye çalışan, kadını erkeğin düşüncesine göre yaşamaya mahkum eden bu erkeklerden her yerde var.

  insanın fıtratı bozuksa onu engelleyecek bir şey yoktur hayatta. çarşaflı kadınlarla ilgili fantaziler bile almış yürümüşken neyin hesabı yapılır, ama yoo kadınız ya kesin aranıyoruz, ne yaparsak yapalım.

  kendisinin ilk önce öğrenmesi gereken şey, kadının bir birey olduğu ve hiç tanımadığı, tanımak dahi istemeyeceği adamlara göre yaşamak zoruna olmayışıdır.

  benim bu zihniyeti anlamama imkan ihtimal yok. tecavüzcülerin suçu yok, ayrıca kamyon şoförlerini neden zan altında bırakmış hiç anlamadım, tüm şoförler sapık mı, neden böyle bir şey söylenmiş anlamadım.

  kendisini şahane zihniyetinden dolayı kutluyor, hayırlara vesile olmasını yüce rabbımdan niyaz ediyorum.
  1 ... apple pia