bugün

Anlatılmaz yaşanır derler ya, işte öyle.

Hem sakinleştirip huzur veriyormuş gibi hissettiriyor hem de içeride bir şeyler uyandırıp düşüncelere boğuyor. Tarifsiz.
Bu şarkıyı gün içerisinde dinleyince, uyumadan önceki gece sessizliğinde, kafanızda axl rose bu şarkıyı söylüyor.
Axl Rose'un hayvan gibi vokal yaptığı muhteşem Guns N' Roses şarkısı.
bir gün bağıra bağıra eşlik etmek istediğim şarkı.

özellikle çılgınlar gibi bağırıp "please god! you must believe me!" demek istiyorum.
https://youtu.be/J6_JkZTWYSk

lan nası yükseldim gece gece..
cok efso bir songdir.
Guns n roses'in en sevdigim parcasidir. Sabaha kadar replay yaparak dinledigimi hatirliyorum.
Benim için fazlaca anısı olmasıyla birlikte, 3 yıldır dinlemeyi sürdürdüğüm, solosunda ayrı sözlerinde ayrı iç parçalayan, ağlatan, sağlam parça.
Benim için fazlaca anısı olmasıyla birlikte, 3 yıldır dinlemeyi sürdürdüğüm, solosunda ayrı sözlerinde ayrı iç parçalayan, ağlatan, sağlam parça.
Axl bitmemiş denilen gnr parçasıdır. Solosu can alır, içinizden bir şeyler koparır götürür.
Guns'n roses'in yeri bende apayri olan sarkisi. Hicbir sarkisi bu kadar huzun sacmamistir, yasatmamistir.
Şu an dinlediğim güzel mi güzel guns'n roses şarkısı.
ilk dinlediğim zaman bunalıma girmeme sebep olan şarkıdır.
Dünyada dinleyip dinleyebileceğiniz en güzel şarkılar içinde kesinlikle yeri olan şarkı.
Guns n roses in en guzel sarkisi.
and now i don't know why, she wouldn't say goodbye.
Chinese democracy albümünün bir parçasıdır .
Bayildigim , olduğum , bittiğim her dinleyisimde axl roses 'a yeniden asik olduğum hayranligimin bir kat daha arttığı sarki.
o ses de soylenecek olmasi acikcasi beni Üzmüştür. Bu derece ozel bir şarkının kendini metalci sanan Ergenlerin diline düşme ihtimali beni korkutuyor.
Biraz sonra o ses türkiye de söylenecek olan muhteşem guns n roses parçasıdır.
Az sonra kısmında görünce iş güç bırakılıp beklenmeye başlanmıştır.
aşmış şarkıdır. eminim 100 sene sonra hayat devam ederse aynı güzellikle dinlenilebilir.
Guns n roses'ın en güzel şarkısıdır.
gnri başlama şarkımdir.1.5dk lik solosu için bile binlerce entry yetmez bu şarkıya.
göz yaşartan şarkıdır.
sol frame de görünce iç geçirtendir.
bulunduğu albümün tek güzel şarkısıdır.