bugün

benimle konuşurken kulaklarını sigortalattırmasını önereceğim yazar. Ne yapayım ortak zevkler bende heyecana neden oluyor thebalkanboy arkadaşım *
(#8350007) benimle kanka olma isteğine olumlu cevap vereceğim yazar. yaşasın altıncı nesiller *
verilen kararın ardından!
çak kanka diyebileceğim yazar. *
ülkenin gündeminde bu kadar üzücü olay varken, bu kadar önemli olaylar yaşanırken ya da sol frame de başlık mı kalmadı dedirtircesine çocukça hala aşk ı memnu yazan yazar.
bihter öldüğü için kan ağlayan yazar.
aşk-ı memnu nun finalinden sonra sözlükte aşk-ı memnu ile ilgili açılan abidik gubidik grupların çoğunun sahibi olan kişidir.
sözlükteki yardımsever altıncı nesil yazarlardan birisidir.
içkiyle sigarayı aynı kefeye koyan, içkinin haram sigaranınsa tahrimen mekruh olduğunu bilmeyen yazar. bilmiyorsa açıp öğrensin efendim, bunlar gizli bilgiler değil. bir de "insanımsı" diye hakaret ediyor, çok hoş. balkanlara yakışmayan durumlar bunlar.
(#8806377) beni takip eden yazar.

edit : sinir durumuna göre ikisinide kullanıyor.
yemek zevkini takdir ettiğim yazar.
(bkz: #8810421) daha favori oyunun adını doğru yazamayan yazar.* insan 95'li olunca, zor tabii. biz sen doğmadan önce o oyunun ilk versiyonlarını oynuyorduk genç, nereden favori oyunun oldu hemen?
sol frame'e gossip girl başlıklarıyla tecavüz eden yazar.
gossip girl ile kafayı bozmuş yazardır.
farkımın farkında olduğumun farkına varmış yazar *
cidden boy olan yazar. ara sıra gaza gelip kopyala yapıştır yapmasa çok daha iyi olacak. severim kendisini. sözlüğün genç yeteneklerinden.

eskiden bize derlerdi öyle de yaşlandık. ilerde "ergenler sözlükten gitsin" başlığına ben saldırmayacağım, o saldıracak.*
sadece bugünün değil birkaç gündür günün ilk entrylerini giren yazar. bu konuda bir takıntısı olduğunu düşünüyorum yoksa ilk entryleri girebilmek için çabalamanın faydası ne? neyse hayırlı uğurlu olsun, allah entryli karmalı büyütsün.
(bkz: boys anılar)
yazarlardan survivor yarışmacılarına yazdığı şiirler beğenilesi yazar.
*
kesin bulgaristan göçmeni.

(#8913345)

edit: ha bir de erkek ve de yazar olması var...
bulgaristan göçmeni olmadığını iddia eden yazar.

kesin inkar ediyor. yunan göçmeni de olma ihtimali var. o da değilse garanti boşnaktır.
şu aralar çaylak olan yazar.
bitanemdir bitanem.
''limon'' başlığına ''ekşi sarı meyve'' gibi tanımlar girerek geride 6200 entry bırakmış. değişik bir zevk olsa gerek. oyyhş biraz daha tanım biraz daha bakınız ah ahhhh o şudur bu budur ah buraya tam bu bakınızı vereyim boşalıyorum az kaldı evet evet. neyse tamam tamam yapmıyorum.
#9297555 pazartesi sabahını gülümseten yazar. günü aydın olsun.
plaj voleybolunu 2 'ye 2 oynayacak kadar kondisyon sahibi olduğunu varsaydığım yazar.
güncel Önemli Başlıklar