bugün

pek ingilizce severdir kendileri iyide birisidir. *
(bkz: dodge viper)
ballı lokma tatlısı. *
masaçusesli yazar.*
perde takıcı.yazar.*
en sevdiğim yazar. * *
bir zamanlar atv de yayınlanan karaşimşek çakması dizi. ama yine de kaçırmaz izlerdim gecenin o saati.
kısa süreli özel mesaj trafiğinde anladığım kadarıyla araba delisi yazardır. ama gösterdiği arabalar da araba hani. canavar gibi. lakin bizim çükümüz yetmez o arabaları almaya. mtv kalkarsa belki, değil mi dostum?
takibim altındaki muhabbeti süper yazar arkadaş.
nerelerde dediğim yazardı. çaylak olmuş meğer. kısa zamanda döner diye umuyorum.
(bkz: #14064669) no'lu entry ile sözlükten hatun kaldıramadığını göstermiş yazar. evet o da bir sekizinci nesil. yazık la utan kendinden.. bak ben de sekizinci nesilim ama daha geçen gün üçüncü nesil bi ablayla takılmışt.. öhöömm öhöö..
oldukça aktif bir yazar.
hakareti özgürlük sanan şey. o zaman ben sana hakaret etsem de özgürlük oluyor öyle mi? mesela saydırayım şimdi sana o zaman sonra al sana özgürlük, bu mu?
http://www.uludagsozluk.com/e/14069745/
(bkz: #14072743)

entry mden de anlaşıldığı gibi gti mı kıskanmış olsa gerek nick altıma bel altı entrylerle kıskançlığını dile getirmiştir.

canı sağolsun belki birgün onunda murat131 ine binen kız olur.
klavye ishali olmus, oldukca kotu yazan.
smack down hastası yazar.
(bkz: naber panpa)
yol tarifi yapmayı beceremeyen hemşerim. iyidir ama komik adamdır.

edit: oha oha bu ne moruk ne yaptın sen bu adamlara.
değişik yazar. ilk intibada beni rencide etmiş olsa da takip edilesi.
6 milyona erkekle yatmayı kabul eden robbie williams ın adını robin williams yazarak yılların delikanlısını harcayan yazar.
gece tayfasını anlamayan lakin girdiği entryler gece tayfasının tadında olan yazardır. ince bir mizahı vardır, mantıklı şeyler yazar boş konuşmaz. tabi arada bir saçmalar ama bana saçmalamayan yazar gösterin size dünyayı kaldırıyım demiş zall.
Bütün salaklıklarımı, ciddi ciddi dinleyip, yargılamadan, alaya almadan, tüm içtenliği ile dinleyen yazardır. Candır. Teşekkür edilesidir.
az konuşmamıza rağmen keyifli bir adam olduğu belli. merhabalar ! *
benimle kapışacak derecede yakışklı olan yazarımız.* tuttum seni reis.*
otomobillere ilgisi olan yazar. kendini geliştirsin isteriz, omzumuz omzuna denktir biline.
bu arada ferrari enzo türkiye yollarında gider. * *
amerikan güreşi sever bir yazar.

nicki ile özdeş videosu; http://www.youtube.com/watch?v=qgtOY8Ycb-Q
güncel Önemli Başlıklar