bugün

Dan Brown'un 2006 yılı içinde basılacağı rivayet edilen yeni kitabının adı.
dan brown'un, çıkı$ tarihi belirli olmayan, masonluktan bahsedeceği yeni kitabı..
the da vinci code'un arka kapağında bu kitapla ilgili ipuçları verilmi$; bu yolculukta yine bize robert langdon e$lik edecekmi$. cia'nin langley bahçesi'ndeki kryptos heykeli'nin de kitapta ayrıntılı bir yeri varmı$.
türkiye'de süleyman ın anahtarı adıyla çıkacak.
bekliyoruz, okuyacağız, hadi robert!
dan brown'un o müthiş dörtlüsünden sonra ilaç gibi gelmesi beklenen ama kaç yıldır çıkmayarak, henüz çıkmadan bayan kitaptır. ha çıktığı zaman direk almayacak mıyım? elbette direk alacağım ama resmen süründürdü dan brown. eğer uludağ sözlük takip ediyorsa dan abimiz bir çift lafım var:

Yeter ulan
dan brown ın the solomon key diye başladığı, sonradan ismini değiştirdiği, 15 eylül 2009 da yayımlanacak robert langdon lı beklenen yeni kitabı.
dan brown'un dünya çapında 81 milyon satan da vinci sifresi adlı kitabının devamı niteliğinde, 15 eylül 2009 tarihinde yayımlanacak olan yeni kitabı. robert longdon'un 12 saatini konu alan bu kitap, dan brown'un kitabı yazdığı süreci '' değişik ve harika bir yolculuk '' olarak tanımlanıyor.

Kitabın türkçe ismi için,

(bkz: kayıp sembol)
ilk cikisinda 5 milyon adet basilarak rekor kirmasi beklenen romandir.
(bkz: the lost symbol)
(bkz: solomon adaları)
filmi için tom hanks ile devam kararı alınmıştır.
dan brown ın 2007 de çıkarcam deyip çıkarmadığı hatta ve hatta 2 yıl geçmesine rağmen hala çıkmayan kitaptır. bu kadar bekledikten sonra ütopik bir kitap çıkarmasını bekliyorum artık.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.