bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  amerika'da yayınlanan, mehmet öz'ün hazırladığı program. türkiye'de star tv yayınlamaya başlamıştır.

  yayınlandığı saatlerdeki diğer programlara nazaran fazla kalitelidir. adam türkiye'de olsa, esra ceyhan'ın programına veya muadillerine katılmak zorunda kalacaktı. neyse, hayırlı olsun.
  4 ... molekuler biyolog
 2. 2.
  19 ekim 2009 itibariyle hafta içi her gün saat 15:30 dr öz show adıyla, star tv ekranlarında yayınlanmaya başlamış talk show.
  1 ... mavi balina hem de minik
 3. 3.
  gerçekten çok etkileyici, hastalıktan kurtulma olaylarını anlatan çok güzel bir yapım. türke türkçe dublaj da her yerde görülebilecek birşey değil. izleyin, izletin.
  3 ... bekido
 4. 4.
  her bölümünde "işte gençleşmenin süpersonik formülü" tandansında skimsonik tarifler veren boktan program. nerden bulayım lan ben az yağda pişmiş gergedan taşşağını?
  4 -3 ... antonchigurh
 5. 5.
  bizim türk programlarına bakıldığında aşırı kalitelidir. mehmet öz sanki doktor değil de kırk yıllık şovmen gibidir. helal olsundur. bizim şovmenlerden falan iyi lan bu adam. türkiyede olsa cem yılmaz mı daha komik mehmet öz mü diye tartışırdıj herhalde. helal olsun mehmet öze. programı insanı hiç sıkmaz.

  (bkz: helal olsun)
  3 ... malumat furus
 6. 6.
  cinsel soğukluğu anlatan bir programı vardı geçenlerde, bende tam annemi televizyonun karşısına oturtmuşum diğer kanallarda o saatte yayınlanan kıytırık kadın programlarından kurtarmışım anlatıyorum; 'bu programda bak senin astımı anlatıyorlar, kilo vermeyi anlatıyorlar, kiraz sapının ne boka yaradığını anlatırorlar' derken adam başladı 'karınızla seks yaparken vajinal kayganlığın olmaması'' filan demeye... e tabi yerin dibine girdim çıktım. 'tüh sana bunlarımı izliyosun dedi' ve esra erol'la izdivac programına devam etti. ben yalnızken çıkmazki öyle açıklamalar...*
  ... bekido
 7. 7.
  Ünlü Doktor Mehmet Öz Turkiye'ye geliyor program yapıyor kanser, fıtık vs anlatıyor. Amerika daki programının bir bölümünün adına bakalım bi de: "The Dr. Oz's ultimate orgasm show".
  Tabular aşkına...

  tanım: sağlık içerikli program.
  -1 ... teodisece
 8. 8.
  home tv'de yayınlanan süper program, yürü be doktor.
  ... orcun kunek
 9. 9.
  family guy'ın 11. sezon 11. bölümünde de anılan şovdur.
  ... malumat furus