bugün

Ocak sonu vizyona girecek amerikan korku filmi.
Ayrıca bir müzik grubu.
05.02.2015 tarihinde gösterime gireceği açıklanan ama şu anda vizyon tarihi belirsiz her türlü gideri olan korku filmi.
William Brent Bell'in yönettiği korku-gerilim filmi. Lauren Cohan, Rupert Evans gibi isimler kadroda. Ağır ilerleyen ve insanı hiç germeyen bir korku filmini 1 buçuk saat boyunca izlemek işkence gibiydi. Lauren çok güzel ve iyi bir oyuncu sırf onun için sonuna kadar izledim filmi.
son model korku filmi.

--spoiler--
öncelikle film çok ağır aksak ilerliyor. akıcılık sıfır. tek bir mekan içinde çekilmiş. olay örgüsü anlamsız. yani hakikaten porselen bebeğe bakılması isteniyor dadı olacak kizimizdan. ulan ben bu halimle o evde günde 10 bin dolar verseler, porselen bebeğe bakacaksın deseler ve ustune ustluk yalnız kalacaksın bir kaç hafta biz donucez deseler "hocam siz manyakmisiniz ?" der çekip giderim. ancak başroldeki lauren cohen hanımefendi büyük bir cesaretle bildiğimiz orta çağ satosunda yalnız kalıyor. eşyaları kayboluyor, porselen bebegin yeri değişiyor ancak hala o evde o porselen bebekle yalnız kalmakta israrli. sonu zaten dehşet saçma bitti lauren cohen bile kurtaramamiş. yani bu kadar mı vasat olur bir son. resmen ikinciyi cekecez diye kivranmislar.
--spoiler--

4.5/10
hayatımda izlediğim en kötü film 2.5 gb tımı ve 1.5 saatimi çaldı. izlemeyiniz. cocuk duvarda yaşıyor.
130 dakika korkayım, gerileyim ama son beş dakika her şey bir mantık çerçevesine otursun ki tuvalete tek başıma gideyim, normal hayatıma devam edeyim beklentisiyle izlenmesi gereken bir film. olması gerektiği kadar suspense thriller beybi.

--spoiler--

psikopat anne baba, bebeyi duvarlara saklayıp duvarda büyütmüşler. o fareleri kapanla toplamaları meğer duvarları korumak icinmis. diyorum ne yiyor bu bebe, yemekleri dolapta biriktirmeleri de anlamlandı. kafam hala nereye sıçtı sorusuyla meşgul. bu kadar detayları birleştirmezler genelde, tutarli bir kurgu gorduğum icin memnun oldum efendim. ebeveynler neden intihar etti onu anlamadim, filmi de bu soruyu kovalamaya değer bulmadim.

--spoiler--