bugün

penny'nin saçlarını uzamış halde görünce daha çok sevindim.raj'ın o howard'ın doğacak çocuğu ile ilgilendiği sahneler süper.
görsel
10.sezona yeni başladım. Güzel başladı diyebilirim. ilk sezonların tadını verebilecek gibi duruyor.
bu sezonun en iyi yazılmış esprileri son yayınlanan 11. bölümdeydi diyebiliriz. sezon arasına çok iyi girdiler. bu sezon hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.
hiç izlemediğim, izlemek için girince de sezon sayısından ürktüğüm, capsleri hoşuma giden bir dizi.
En sevdiğim karakter stuart.Adamın her sahnesi efsane.
yahudilerin kendileriyle dalga geçtiğini görürsünüz çoğu film ve dizilerde. zaten yahudi komedisi diye bir olgu var başlı başına. bbt dizisinde howard bunu hep yapıyor.
stuart'çı olarak stuart'a yapılanlar artık saygısızlık olmaya başladı.

şu adam gerçekten çok iyi oyuncu, adamın her sahnesine gülüyorum, duruşu yetiyor *

görsel
orospu penny. bir de (bkz: orospu skyler)

lan neden izlediğim bütün yabancı dizilerde böyle orospular var ki?
tam dibe vuruyordu dizi, yükselişe geçti bence.

stuart faktörüde var tabi. :D
Belli başlı tüm yabancı dizileri izlemiş biri olarak en beğendiğim ve kahkahalar atarken duygulandığım sezon finaline sahip olan dizidir. S10E24

--spoiler--
excuse me a moment
--spoiler--
raj&howard sahneleri süper ya *

http://www.youtube.com/watch?v=07ke-AdKdqE
her birinde kendimi buluyorum. ama en çok raj'da.
Ashahshahsh (S10E21)
görsel
güzel kızlar tuvalete gitmez lan iftira atmayın.
Jim parsons hayranlığına yol açan efsane komedi dizisi. Neden komik karakterler gerçek hayatta gay acaba düşüncesine sevk eder, barney stinson örneğinde olduğu gibi.

Sheldon sahneleri yaran cinstendir.
11. sezon, vasatlık çizgisinde devam ediyor. Tipler de yaşlandı biraz, onun da etkisi var sanırım. insani sheldon, normal bir kadın amy, kerhen role devam eden galecki..
11.sezona bence yine tadında başlamış olan dizidir. Karakterleri o kadar çok özlemişim ki ekranda göründüklerinde sarılma isteği uyandı. Penny'nin yaş aldıkça güzelleşmesini kaldıramıyorum sözlük. Ayrıca Sheldon hala harika bir detay.
how i met your mother ve friends'e benzemeye başladığı sezonlardan beri iğrenç olan dizi açık ve net.
kaçıncı sezonlar tam hatırlamamaktayım ama diziye amy ve diğer sarı abla girdiğinden beri (öznel olarak söyleyebilirim ki) bozmuş dizidir.

biz bu dizide bir grup asosyal, nerd gencin hikayesini izliyor ve gülüyorduk. burada bir arkadaş yazmış, bak bu açıdan hiç düşünmemiştim; dizi gerçekten frends, himym çizgisine girmeye çalışıyor o noktadan sonra. orijinal, kendine has konsepti bozuluyor.

vallahi doğru. karakterler artık nerd ve asosyal değiller. zamanın modası geek'e döndüler. hepsinin manitası var. sheldon seks yaptı amk, daha büyük saçmalık var mı? bu adam ilk sezonda hiç yüzünde gülümseme olmayan, robotik bir ifade takınan adamdı. hiç unutmuyorum bir bölümde hafif gülümsemişti de "oha adam güldü lan" demiştim. 1. veya 2. sezon olması lazım.

biz bu diziyi karikatürize edilmiş karakterleriyle sevdik. şimdi normal insana döndüler. e diğer dizilerden ne farkı kaldı?

ha eskisi gibi gitseydi ne olacaktı? muhtemelen bıktıracaktı o zaman da.

yani şu an sırf para için devam etmektedir. ama dizi tükenmiştir. suyunu sıkıyorlar şu an. güncel geek konularını işleyerek prim yapmaya çalışıyorlar.

ben yer miyim? yemem! *
En son kaçıncı sezonda olduğumu unutup baştan başlamak istedim ve aynı bölümleri izlemiş olmama rağmen her defasında her espriye aynı biçimde hönkürerek güldüm.

Ama fazla gülmekten burnumun sarktığını, kaz ayaklarımın çıktığını,yüzümün kırıştığını hissettiğim için bu nedenle diziyi bırakma kararı aldım evet.

Neyse kalkam da yaprak dökümü aşkı memnu final sahnesi falan seyredem.
Gerçeltem 5. sezondan sonra zorlama sitcom olmuş
chuck lorreye ne zaman sitcom yazmayı bırakacaksınız diye sormuşlar o da klozete oturunca ta**klarım suya deyince umarım kısa zamanda esneklikle bir problemi olur da bırakır.
Bize o samimi nerdleri ver yada yazma.
Gerçekten izlediğim en eğlenceli dizi. Favorim tabii ki dr sheldon cooper. Bazinga!
Asosyal beta erkeklerin favori dizisi.
ismini ilk duyduğumda bilimsel, dünyanın var oluşunu anlatan mini dizilerden sanmıştım, sonra koskoca 8 sezonu aşkın bi komedi dizisi olduğunu öğrendim.