bugün

teomanın hem sarhoş hem de yasta olduğu taburedir. ayrıca kendisi buna oturduğu zamanlarda babasının öldüğü yaştadır.

dahası beşinci nesil sözlük yazarıdır. hoş gelmiş.
ayrıca o gün kendisinin doğum günüdür.
nicki gerçekten dikkat çekici olan nesildaş. hoş gelmiştir.
beşinci nesil sözlük yazarı. hoşgelmiş. nicki pek bir eğlenceli ayrıca. bakalım bize neler yazacak diyor ve kendisini şöyle alıyoruz. evet sayın seyirciler, stüdyo konuklarımızdan sayın teoman in ustunde oturdugu bar taburesine sorularınızı sorabil...??? pardon lan hatlar karıştı ya..kendimi bir anda sabahların sultanı gibi hissetim..*
teoman'ın altında kalan * taburedir. bir insan bunu neden isteyebilir ki?
hoş gelmiş.
nickiyle gurur duyması gereken yazarlardan.
bu aralar beni verdiği haberler ile havalara uçuran, 5. nesil hayalperest yazar. umarım bütün hayellerin gerçek olur.
acaba o tabureyi alsak bütün havası söner mi diye düşündürür. ne zaman görsek tabureye oturuyor lan herif!
- teo o tabure var ya...
+ puhahaha!

edit:

eksileyen arkadaş, o mouse var yaa... puhahaha!!!
ıslak mayoyla oturursa iz yapar.
gittigidiyor.com'da satmaya çalıştığım en son 4 ytl teklif verilen tabure. ***
teoman'ın birüç* olan boyunu uzun gösteren bu nedenle de götüne yapıştırdığı eşyadır. uzun görünmesinin sebebi bu eşyanın adamın yere yakın götünü yukarılarda bir yerde tutmasıdır.

ayrıca (bkz: 85 c).
5. nesil yazar. nesil kavramını kafasına çok takmamasını önerdiğim kişidir ayrıca. hayır şimdi hesapları değişsek hatunları da değişmek zorunda kalıcaz o kötü.
teoman'ın bazı taraflarıyla yakın ilişkide bulunan taburedir.
hayatını bana ingilizce ve almanca öğretmeye adamış beşinci nesil yazar.
en çok oylama yapanlar listesinde yarıştığım yazardır.

dün ki yokluğumdan sonra yeniden sahalara dönmek ve yarışa kaldığımız yerden devam etmek için "pek iyi pek güzel" butonunda eller tetiktedir efenim. saygılar bizden.. **
taburenin ters olması durumunda kötü olabilecek durum.
teoman a şapka çıkarılması gerektiğini gösterir oturgaç.
adamın üstüne oturduğu tabure sözlüğe yazar oluyorsa, kendisi neler yapmaz.
enteresan bir nicke sahip tatlı dilli yazar kişi.
Teomanın popo kemiklerinin battığı bahsız taburedir.
amerikan aksanıyla seslendirdiği şarkılarından birinde, üzerinde babasının öldüğü yaşın doğum gününü kutladığı iskemle.
sadece teomanın değil, teoman'la birlikte eğlenen karıların da üzerinde oturduğu taburenin kendisidir, zevkten dört köşedir.
her zaman park taburesi sanıp anlam veremediğim taburedir. meğer bar taburesiymiş.

(bkz: teşekkürler sözlük)
her zaman şark taburesi sanıp anlam veremediğim taburedir. meğer bar taburesiymiş.

(bkz: eyvallah sözlük)
bana keklemenin allahini gösteren yazar. kendimden utaniyorum . insan icine nasil cikicam lan ben zehirim diye ?