bugün

sessizlikten hoşlanmayan insanların yaptığıdır.
diğer bir yandan pc başında takılan insandır.
Genellikle evde yalnız internette takılanların yaptığı iştir.
otel odasında sevişirken yapılan iştir.
Kendini dinlemekten acizlerin yapacağı durum. Korkmayın sessizlikten, iki dakka kendinizi bi dinleyin, post-modern korkaklar sizi.
Bir fantazidir misal babam her odaya girdiğimde televizyon açık ve uyuyor sonra tam televizyona eğilip kapatırken gözler aralanır ve ben izliyorum der olduu ses olsun yeter ona yaa.
Geceyse ve yalnızsanız başvurabileceğiniz bir yoldur, kimi zaman sadece görüntü olması için de kullanılabilir.
genelde yalnız kalmaktan korkan insanların yaptığı eylemdir. ya da sessizliği sevmiyordur.
ses olsun diye değilde televizyonun karşısında uyuya kalmak, şekerleme yapmak çok tatlı oluyor.
https://www.youtube.com/watch?v=lDMs0Oz8Alk
Uyumak üzere olan kişinin, terapi anlayışı ile karşıladığı durum.
Stres ile alakalı bir şey. Sanırım.
Geceleri yalnız yatamayanların israfıdır.
yalnızlığın çaresini bulmuşlar.
Çocukken çok yapardım. Artık yapmıyorum ama, sessizlik daha güzel.
Level 95 yalnızlıktır.
Her gün yaptığım eylem. Zira odada muhabbet papağanım duruyor. Başka odalarda işim oluyor. Yalnızlık hissetmesin diye açıyorum radyoyu, televizyonun ekranını kapatıp işime bakıyorum.
(bkz: televizyonu radyo niyetine kullanmak)
cinlerden korkmak nedir lan..

kafayı çatlatmış yahu insanlar..

ses olmadan uyku gelmiyor, yatarken sıkılıyorum..
Yanlız da olsam ses ışık oldu mu uyuyamıyorum.
Uzunca bir sure yaptigim eylem, 7 senedir tek basina hicbir tanidiginin olmadigi bir ulkede yasadiginda sonuc bu oluyor diye dusunuyorum. Korkuyla alakali degil, insan bir sese muhtac kaliyor bazen.
Bekarken yalnız yaşadığım icin iki gun hiç konusmamistim bir keresinde daha sonra konuşunca kendi sesim yabaci gelmişti. Bu gibi durumlarda iyi bir yöntem. Irtam sessizken insan daha çok düşünüyor.
Yalnızlık diyorum başka da bir şey demiyorum.
vazgeçilmez ritüelim. onsuz uyuyamıyorum...
Tek kaldığım zamanlar yapıyorum yoksa korkudan zor uyuyorum.