bugün

Annemin yaptığı eylem.
Tek kaldığım zamanlar yapıyorum yoksa korkudan zor uyuyorum.
vazgeçilmez ritüelim. onsuz uyuyamıyorum...
Yalnızlık diyorum başka da bir şey demiyorum.
Bekarken yalnız yaşadığım icin iki gun hiç konusmamistim bir keresinde daha sonra konuşunca kendi sesim yabaci gelmişti. Bu gibi durumlarda iyi bir yöntem. Irtam sessizken insan daha çok düşünüyor.
Uzunca bir sure yaptigim eylem, 7 senedir tek basina hicbir tanidiginin olmadigi bir ulkede yasadiginda sonuc bu oluyor diye dusunuyorum. Korkuyla alakali degil, insan bir sese muhtac kaliyor bazen.
Yanlız da olsam ses ışık oldu mu uyuyamıyorum.
cinlerden korkmak nedir lan..

kafayı çatlatmış yahu insanlar..

ses olmadan uyku gelmiyor, yatarken sıkılıyorum..
(bkz: televizyonu radyo niyetine kullanmak)
Her gün yaptığım eylem. Zira odada muhabbet papağanım duruyor. Başka odalarda işim oluyor. Yalnızlık hissetmesin diye açıyorum radyoyu, televizyonun ekranını kapatıp işime bakıyorum.
Level 95 yalnızlıktır.
Çocukken çok yapardım. Artık yapmıyorum ama, sessizlik daha güzel.
yalnızlığın çaresini bulmuşlar.
Geceleri yalnız yatamayanların israfıdır.
Stres ile alakalı bir şey. Sanırım.
Uyumak üzere olan kişinin, terapi anlayışı ile karşıladığı durum.
https://www.youtube.com/watch?v=lDMs0Oz8Alk
ses olsun diye değilde televizyonun karşısında uyuya kalmak, şekerleme yapmak çok tatlı oluyor.
genelde yalnız kalmaktan korkan insanların yaptığı eylemdir. ya da sessizliği sevmiyordur.
Geceyse ve yalnızsanız başvurabileceğiniz bir yoldur, kimi zaman sadece görüntü olması için de kullanılabilir.
Bir fantazidir misal babam her odaya girdiğimde televizyon açık ve uyuyor sonra tam televizyona eğilip kapatırken gözler aralanır ve ben izliyorum der olduu ses olsun yeter ona yaa.
Kendini dinlemekten acizlerin yapacağı durum. Korkmayın sessizlikten, iki dakka kendinizi bi dinleyin, post-modern korkaklar sizi.
otel odasında sevişirken yapılan iştir.
Genellikle evde yalnız internette takılanların yaptığı iştir.
diğer bir yandan pc başında takılan insandır.