bugün

(bkz: sen istiyor duj verecek 100 dolar daha)
Sen var belki de imm ne diyorsenez seez .. Soketti bozmaagg .
Soket olmak bir sorun. Kablo ucu da sorun olmak belki.
telefonun şarj olmamak durumu kafa karıştırıcı bir durumdur cümleyi anlamanı gerektiren bir durum.
Eğer yeni sarj almanıza rağmen yine şarj olmuyorsa telefonunuzun şarj yuvasının bozulduğunun göstergesidir.
Geçmiş olsun.
Bir devlet yurdundaysanız ya da askerdeyseniz ayvayı yediğinizin resmidir. Çünkü bir sürü paradır o yuvalar. 60 TL verdiğimi hatırlıyorum.
usb-c soketlerde olmayan sorundur.

bende galaxy s4 vardı sürekli leğimletirdim.
soket bozuldu ise 60 tl o şarj yeri komle bozulduysa 150 tl yi bulabilir yada şarj aleti bozuktur

samsung kullanıyorum 3 tane şarj aleti çeşitli kazalar sonucu şarjdayken ucu kırildı yamuldu ama telefonun soketi hala taş gibi nazar deymesin.
şarj ile telefonun arasına 300-500 lira sıkışması neticesinde meydana gelen doğa olayıdır. bir telefoncuya götürün o araya sıkışanı çıkartsın oradan düzelir.
cebinden para çıkacaktık hazır ol.
şarj soketinin başka cisimlerle dolmasının sonucu da olabilir.

ben de yıllar önce bu sorunu yaşamıştım, şarj soketim bozuldu diye düşünüyordum ki aklıma şarj soketini temizlemek gibi über bir fikir geldi.

bir adet telle giriştiğim temizlik işini diş fırçasıyla sonlandırdım. telefon cebe gire çıka şarj soketinin içerisine yaklaşık 3 kg. pamuk dolmuş olduğunu fark ettim. daha sonra kabloyu bırak takmayı yaklaştırdığımda bile telefon şarj olmaya başlamıştı.

sen yine de bir şarj soketini temizleme işini de dene.
Sorununun şarj aletinde mi yoksa telefonda mı olduğunu anlayamamaya yol açan durumdur.