bugün

Adama kalp krizi geçirtme riski olan olaydır. Başınıza gelirse yapılması gereken en önemli şey ise hemen paniğe kapılmamaktır derim. Mesela bağırıp çağırmaya başlamadan önce bi sakin olun ki telefonu elinizde bulunca millete rezil olmayın.
Kısa süreli kalp krizidir.
anlık kalp krizi.
Paniğe sebep olur.
Bazı eziklerin gücüne gitmiş olacak ki başlık açmış durumudur. Aşikâr.

Bana ne senin hissetmediğin telefonundan.
taksim civarından yanında arkadaşla birlikte taksiye binilmiştir ve kapalıçarşıya gidilecektir. taksi kapalıçarşıya yakın bir yerde durur,araçtan inilir ve 1 dakika sonra cepte telefonun olmadığı anlaşılır. panik büyüktür ve o panik esnasında tam bir kafa karışıklığı yaşanmaktadır. taksinin plakasınıda bilmiyorum ben ne yapcam şimdi derken arkadaş uyarır "kendi telefonunu arasana". hemen arkadaşın telefonundan kendi telefonun aranır ama açılmaz çünkü telefon sessizdedir (niyeyse artık). beşinci aramada telefon açılır, açan taksicidir. abi ben bakırköye müşteri aldım oraya gidiyorum telefonu müşteri buldu arabada der. getirebilir misin diye sorulur taksici olur ama taksimetreyi açarım diye cevap verir. sultanahmet civarında sözleşilir taksici gelir 50 tl yazdı der 40 tl ye anlaşılır ve telefon geri alınır.
sonra evdeysen masanin üstünden çıkar dışardaysan montun cebinde bulunur.bende hep böyle yani.
damarların içindeki tüm kanın anlık beyne gitmesi hissi.
kesinlikle anlık kalp krizi sebebidir. bu durumda bütün ceplere bakılır.
Anlık paniğe sebep olur. 'Anaa nerde lan! Biyerde mi unuttum acaba!'
Surattan soguk terler dokulmeye baslar. Nefes alip vermek zorlasir. Aceleyle etraf yoklanir. " Eyvah telefon yok " dedigin anda telefon gozune carpar ve mutlu son.
Göte gelmek deyimini akıllara getirir.
(#22755649) ve (#22755745)

daha bir şey demiyorum. sözlükte ne beyinsizler var. aşikar.
dışarı çıplak çıktığın hissini verir.
tam kapı önünde hissedilir. uzaklaşmış olamaz.