bugün

entry'ler (133)

sevgilisine öp beni diyen kız

Can kızdır canan kızdır, şapşiktir o ya.
Sevgilim ister de ben Öpmem mi, yalar yutarım bile canım benim.

chicago woman silik yesin kampanyası

Sıra bu hanfendiye gelene kadar silik olması vacip olan nice sözlük denyoları vardır. Zaten gücünüz anca hanfendilere yeter sanırsınız barzolar sizi.

aşk

Geçici sarhoşluk, bağımlılık, karşındakine kendini adama
ne yazık ki geçici.

buğulu sesli kızlar

(bkz: indila)

buğulu sesli kızlar

Seksi kızlardır.

erkek arkadaşları olan kız

Öyle olmasa bile insanda bnynuzlanmış hissi yaratır.

buğulu sesli kızlar

Dokunaklı sesiyle karşısındakini tatlı hüzünlere sevk eden kızlardır. ince ama cırtlak değil, her an ağlayacakmış gibi. Neden bahsettiği önemli olmaz dinledikçe dinleyesiniz gelir bu kızları.

güler yüzlü güzel kız

Sabah sabah karşılaşıldığında insanın içini ferahlatan kız. gülümsemesi bulaşıcı oluyor.

alışkanlığı sevmemek sanmak

Sonra 'vay ben ne yaptım diyerek kafayı duvarlara vurmaktır.

minyon sevgili

Olsada yesek. Edinemiyorum bi türlü. Hani bu minyon kızlar uzun erkeklerden hoşlanırdı lan.

eski sevgilileri tarafından hiç mesaj almayan kişi

Hep bi ezikliği olur onun.

evli olduğu halde başkasından hoşlanan kadın

Yanlış biq evlilik yapmıştır demek ki. Boşanmada olmaz öyle hemen sonuçta evlendiği adama ve çocukta varsa çocuğuna karşı sorumlulukları olan kadındır. yuvasını yıkmadan önce bi r kere daha düşünsün derim.

Ayrıca bu başlığın altına fenimist takılanlar, ne yani kadın yapamaz mı hoşlanamaz mı vs. Lan aynı başlığın erkekli olanında yardırırdınız sorumsuz uçkuruyla düşünen pis kaka erkek diye.

2 haftadır geçmeyen grip

Bağışıklık sistemi çökmüş vaziyettedir.

sözlükte konuşulan kızın 160 boyunda çıkması

1.55 lik erkeği hezeyana sürükleyen durumdur. Üzülmeyin lan.

yalan mı söyleyeyim yani diyen öküz erkek

Katıksız öküz kendine çok güvenen aceleci hemcinslerimdir. Bunlar ilişkinin başlarında bodoslama dalarlar vay efendim seviyorum ölüyorum vs. Aşık adam triplerine girerler, halbuki yarın sevip sevmeyeceği belli bile olmaz. Kadınlar bu konuda daha aklı başında davranır sevgisinden emin olana kadar karşıdakini ümitlendirmez. Yavaş yavaş bağlanır erkeğe, bağlamdı mı tam bağlanır. Onu koşulsuz sever kusurlarıyla olduğu gibi. Seven kadın.

Erkek ters bir günündedir o gün sevesi gelmiyordur gerçekten kadını. Ya da sıkılmıştır, olur insanlık hali ama bir süre sonra geçicek bir şey az sabret! Sevmiyorum sıkıldım diyerek kalbini kırma kadının, idare et biraz!
Ee ne oldu şimdi, ben net adamım, ne yani yalan mı söyleseydim!

Sorumluluğa gelemeyip kaçan tiplerdir bunlar aynı zamanda. Sonrada ortamda sizin erkekliğinize laf ederler.

çekici kız

Kendine güvenen kızdır.

hoşlanılan kişinin sizi görünce sırıtması

Lan! Yoksa oda mı' dedirtir o an. Ama Sonra yok canım ben kendi kendimi ümitlendiriyorum diye düşünülür.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Hayatım beni mutsuz ediyor.

unutamam denilen kişinin unutulması

Farkedildiğinde insanın yüzünü güldürür. Güçlü ve özgür hissettirir.

sürekli reddedilmiş efendi dürüst iyi kalpli insan

Efendi temiz dürüst bir kız bulup sonrada terkeder. Böylece gerçek yüzünü göstermiş olur.