bugün

bu gece benim telefonuma teşrif eden mesajlardan bir tanesidir. aynen aktarıyorum:

--spoiler--
baya uzun oku * bugün leyla ile mecnun'un kaçma günü... * bu mesajı 7 kişiye yolla bugün göreceksin sevdiğin sana teklif edecek, qeri dönecek yada özel bir süprizle karşılaşacaksın. zinciri bozma allah rızası için yolla, inanmasanda allah rızası için yolla. yollamazsan allah sevdiğini elinden alsın. ömür boyu aşk acısı çek. hz muhammedin hatrı için imkanın varsa 10 kişiye gönder.(valla büyük beddua etmişler yoksa göndermezdim)
--spoiler--
bana geldikten iki dakika sonra aynı arkadaşıma gelen size özel diye başlayan operatör mesajı.
hepimiz özeliz.
tamam
peki
ok
anladım.

abi yapmayın şunu adam gibi uzun uzun yazın. mesaj kutumu dolduruyorsunuz.
"Olabilir." Olabilirmiş, kıçımı ye amk ne olabilir!
bu mesajı on kişiye gönder ile başlayan tüm mesajlar.
şaypa
5 kg ayçiçek yağı + 5 kg un sadece 24.90 tl

şaypa

5 kavanoz bal 100 tl
bize gelsene ev boş'tur. bu kızların ilgisinden bıktım artık yahu. * * *
sadece bana mı geliyor bu bilmiyorum ama şekerbank ile hiçbir bağlantım olmadığı halde sürekli ziynet altınlarınızı ile başlayan mesaj geliyor. her gün geliyor çıldırmak işten bile değil.
"tokatçı" olarak tabir ettiğimiz sanal ötesi pazarlama taktiktikçilerinin son dönemlerde mobil telefonlarımıza göndermiş olduğumuz SMS birikintileri...
şuan bu mesajı okuyan dünyanın en tatlı, şeker insanı.
DEGERLI ABONEMIZ, ADINIZA DEVLETE ODENEN TELSIZ KULLANIM UCRETI;
"4 2013" DONEMI TAKSIDI 1.31 TL HESABINIZDAN TAHSIL EDILMISTIR.

Devlet bir yandan gsm operatörleri bir yandan, kevgire döndük maşallah.
genellikle tam sevgilinizden/ flörtünüzden mesaj beklerken gelen mesajlardan birisidir. Avea Turkcell ya da Vodofone operatörlerinden gelen mesajların yanında mağazalardan gelen indirim mesajları da buna dahildir.
"Peki" cevabıdır. O ne ya, o ne biçim cevap.
sen bilirsin.
ok. Bu hepsinden bok.

Edit: hmm.
regl dönemindeki sevgilinizin tripkar mesajları...
ok/tmm, hmm/pff, gibi cevaplar öldürücüdür. kahreder. sinir sistemini felç edebilir.

methiyeler düzmüş bir sevgilinin mesajına ¨Hmm¨ yazan ve beni sevmiyorsun diyen kimselere kezban denir. halbuki kamçı, tırmık, orak alayı vardı mesajda...

hatırlanan edit : kelepçe yoktu.
hayırlısı.
Nbr ?

Entry yukarda !
tamam sen bilirsin.
kuşkusuz ''ok''tur.
Kanka not var mı sende yaa?
gelmeyen mesajdır.
zaka püskürtüyorsun bravo vallahi. yazık.

kazığa oturtacaksın bu dingili ve türevlerini.

edit: telefona gelenmiş ya.
":)" şu smley kadar gereksiz, samimiyetsiz saçma bir başka smiley daha yok, söylediği cümle " ali ata bak" bile olsa sonuna ":)" smleyi koyunca laf soktuğunu sanan gerizekalılar var nefret ederim bu smleyden de onu çok sık kullanan dingillerden de.
Ok ayrıca içinde "tatlım" geçen her mesaj.