bugün

kasma.
"sakıncası yoksa telefon numaranı alabilir miyim? bu güzel sohbetin burada kalmasını istemiyorum."
bitti. net. alırsın ama. kesin.
'' internet paketim bitmek üzere, telefon numaranı verir misin ? ''
sevdiğine sadıksa zor alırsın durumu da vardır.
belki bir daha karşılaşmayız telefon numaranı alayım konuşuruz.
'ya bana numaranı versene sana kontör atarım senin almana gerek yok * ))'

öh be kardeşim!
Telefon numaranı verir misin, belki bir ara buluşuruz.

Bunu diyen bir erkek olmadığı için numara veremiyoruz işte!
(bkz: methodunu sikeyim sana bir şey olmasın)
(bkz: Whatsapp kullanıyor musun)
"Bu arada telefon numaranı versene ya, haberleşiriz." Çekinmem direkt söylerim. Onlar da Veriyorlar zaten direkt.
sonu 12 21 ile biten numara senin mi ? diye konuya girildikten sonra yürü oradan gir inşaata işte.
birine mesaj atmam gerekli diyip kendinize mesaj atın. (bkz: beyin bedava)
hani bi fotoğrafın var ya, elinde telefonun var, telefonun çok güzelmiş numarası ne onun? *
whatsapp var mı?
whatsapp var mı nedir kardeş adam gibi söyle numaranı alabilir miyim diye.
'' şu notları sen bana versene ya , haberleşelim de senin bende numaran yok ya versene yazıyorum.. '' en etkili yoldur.
iphone sahibi olmak ve çekilen fotoğrafı whatsapptan istemek.
erkek kişisi "aa telefonun bu mu ben de alıcam da kararsizim icerigine bakabilir miyim?" der telefonu alir ve kendini arar. işlem tamam.
istemek. yine çok zekiyim. *
en yakın gsm bayisine gidilir ve denirki bir hat almak istiyorum, önünüze numara seçenekleri koyarlar hangisini istersiniz diye sorarlar, sizde ordan bir tane telefon numarasını seçersiniz ve almış olursunuz.
telefonunu verirmisin? x konusunda haberleşiriz kalıbı kullanılarak rahatlıkla alınabilen telefon, elbette tanıdığınız, en azından çok küçükte olsa bir ortak paydada olduğunuz insanlar için bu yöntem büyük ihtimalle işe yarar. tanımadığınız insanın telefonunu zaten alamazsınız.
Numarayı alıcak kişi erkek ise herhangi bir yönteme başvurmasına gerek yoktur. Kızın eline verir telefonu "yaz şuraya numaranı ! " tabiri caizse vurur elini masaya " defalarca denenmiş başarısız olunmamıştır...
konuşulan yerde karşıya belli ederek bir şey aranıyormuş gibi yapılır.
ne arıyosun sorusu gelince telefon numarası cevabı yapıştırılır.
bende işe yaramıştı.
fikir benim değil.
konuşmada bir açık bırakarak tam ayrılacakken "numaranı ver istersen akşam konuşuruz." etkili bir metod.
(bkz: sözlük kasıyor numaranı versene)
(bkz: telefon numaranı verir misin)
tek ve değişmez yöntemi vardır; sözlüğü bırakmak. %100 sonuç alınamayabilir. biz yazalım da.

-ben sözlüğü bırakıyorum
+hadi canım sende
-harbiden bırakıyorum ya
+aa ciddi bu neden ne oldu bir anda
-düşündüm bırakıyorum hem bana göre değil, zorlamaya gerek yok
+çok üzgünüm, yapabileceğim bir şey var mı?
-yok sağol, şeyyy, telefonunu versene konuşuruz
+çok isterdim ama ben telefon kullanmıyorum.
-öyle mi, iyi o zaman ben gideyim.
+hoşçakal :/