malum gaspçı eleman hani şu fenomen olan;
http://www.youtube.com/watch?v=7YfR3m9ajPw

buyrun burdan yakın hem de 40 bin tl vermiş diyolar;
https://papiroom.com/5155...lasmasi-yapti-zengin-oldu
biz nerede yanlış yapıyoruz amk, sorularının istemsizce sorulmasına sebebiyet veren başlık.
reklama güldüm, tineri bırakıp kokaine başlar artık.
yırtık, fırlama insanların her zaman kazanacağının göstergesidir.
reeder olması teknosa'nın markasının, logosunun o ilana basılmasına izin vermesi ve mağazalarında sergilemesi gerçeğini değiştirmiyor maalesef. bu çalışmayı onaylaması bile ayrı rezillik teknosa açısından!
Bune lan siz ciddi misiniz?

Eger boyle bir sey gercekse bir daha teknosadan hayatta alisveris yapmam..

Edit:Gercekmis, hatta reeder reklaminda kullanmis.
Artik burdan bir urun daha almam. Gaspciyi destekleyecek kadar asagilara dusmus teknosa yazik.
Bu ülkede hakikaten okuyan adamın maddi ve manevi değerinin gittikçe düştüğünün it pust babasını mezara itenlerden daha gardar olan atom fiziğine de profesörlüğe de lanet edenlerin değerinin arttığının bi nev i göstergesi
Yalan mıyım aha dayiya sor .
*
(bkz: teknosa)
sorması ayıp kaç senedir bu ülkede yaşıyorsunuz? hala nasıl normal karşılamıyorsunuz böyle şeyleri. merak ediyorum rte söylemlerine de hala hayret ediyor musunuz?
teknosa=rezalet. el birliğiyle batırılması gereken şirket tarafından oluşturulmuş, şaşırmadığım durum.
Tek yanlis olan fotografini koymak olmus. Onun disinda bir yanlis goremedim ben.

Sonucta her hangi bir patent durumu soz konusu degil. Neyse, siz klavye basindan ulkeyi kurtarmaya devam edin. Ben gidiyorum.
ulu önderimiz rte, ahlak ölçümüz de diyanet olursa reklam yüzümüz de gaspçı olur.

--spoiler--
aydınların aydınlatamadığı bir toplumu cahiller ve şarlatanlar karartır
--spoiler--
Bazıları da Türkiye'nin yüzü oluyor. Ona ses çıkaran yok. Turkcell ensar vakfına destek vermiş, teknosa en azından ihtiyacı olan birine vermiş. Abartmayın. Hırsızları alıp baltacı yapmaya alışmış bir ülkenin çocuklarıyız. Yeni Türkiye'ye hoş geldiniz.
ezikleri germiştir. dünyadaki tüm haksızlıklar bitti de çocuğun birisine kırk bin verilmesi size koydu.
Ülkenin çivisinin çıktığını gösteren reklam.
Yapılan hoş değil daha çok dikkat edilmeli doğru. Ama şimdi elinizi vicdanınıza koyun. Burada ve diğer mecralarda bu çocuğun o kadar esprisi, capsi yapıldı konuşuldu gülündü. Bunu yaparken kimse çıkıp ''bu adam gaspçı niye gülüyorsunuz? uyuşturucu kullanmış belli ki niye bu videoları yayıp onu popüler ediyorsunuz?'' demedi. Herkes güldü ve eğlenip geçti. Sayfalar bunu beğeni almak için kullanmıştır teknosa da bunu ilgi yani müşteri çekmek için kullanmış. Şöyle olsaydı tepki gösterirdim, alıp çocuğu reklamlarında oynatsalardı. Ama sadece uzun zamandır gördüğümüz videodan bir kareyi afişlerine koymuşlar. Yeniden fotoğraf çekimi yok bir şey yok. Kaldı ki para verdiklerini bile sanmıyorum. Dahası çocuğun haberi bile yoktur gasbına devam ediyordur. Çok takılmamak gerek *