1. 1.
  teknik hizmet anlamındadır. ama bu tür sevisler bize mi hizmet eder yoksa biz onlara boşa para ödeyerek mi hizmet ederiz anlaşılmaz bir konudur.
  "ben bunu şimdi alayım bilgisayardan pahalı bir fiyata tamir edeyim, ne güzel olur dimi? olur mu ?" tavrındadırlar genelde. tamir edilmesi gereken teknik servislerdir bence.
  1 -1 ... tatzo
 2. 2.
  maksimum hizmetle delilik arasında gidip gelen bir teknik servis için :
  http://www.komikaze.net/komiks.asp?gun=20040928

  --spoiler--
  sigara içiyormusunuz?
  bırakın... bizi arayın...
  --spoiler--
  ... gameguru
 3. 3.
  Günümüz teknolojisi malum aldığınız laptopun ömrü taş çatlasın 3-4 sene bu 3-4 senenin bilmem kaç ayını servislerde sürünerek geçirmek istemiyorsanız en baştan akıllı seçim yapmakta fayda var.

  Geçen gün, kız arkadaşıma aldığımız netbook’un üzerine meyve suyu döktüm. Hem de aldığımızın ikinci günü. Pilini falan çıkarıp hemen servise gittik. (Sanki acil servise gidiyoruz. Djklasfajkş) Hemen aldılar netbook’u, ertesi günde ilk günkü gibi geri verdiler. 5 kuruş da para vermedik garanti kapsamına girdiği için. Güler yüzlü yetkililer de cabası.

  Hepsi böyle olsun canımı yesin işte. Sırf böyle hizmet için bir şey alacağım zaman araştırma yaparken markanın servis hizmetini de araştırıyorum yemin ederim.

  (bkz: samsung)
  ... burock_
 4. 4.
  4 yıllık bilgisayar üzerine okuyup, iş bulamayınca "bari teknik servisten 3 kurus kazanayım" diyerek giden birinin, teknik servisin müdür konumunda ki lise mezunu tarafından tecrübesiz damgasını yedigi mekandır. Üniversite mezunu genç bilmez tablet'in ROM'una ne nasıl atılır, o bilmez güvenlik sistemi felan. Ama lise mezunu bilmelidir ki 1 defa gösterse genç hemen kapacak. Verilen para da maksiumum 500 liradır ha!
  ... bokunbuhari
 5. 5.
  aşırı ısınan bilgisayarınız varsa sık sık muhattap olacağınız servistir. hele garantisi de yoksa o zaman iyi bir servis bulmanız gerekir http://www.yerindebilgisayarservisi.net/
  ... gilgamesh
 6. 6.
  servis arayanlara http://servistelefonu.net/ tüm servis numaraları
  ... noble1903
 7. 7.
  en büyük olayları çok teknik sikerler anlamazsınız. öyle gelişi güzel değil bayağı planlı programlı şeyederler sizi.
  ... oynadaoynakafanagoreoyna
 8. 8.
  şaka maka birçok iş alanında teknikten anlamayan servislerdir.

  çok kez buna şahit olmuşumdur.
  ... aeneskral
 9. 9.
  şaka maka birçok iş alanında teknikten anlamayan servislerdir.

  çok kez buna şahit olmuşumdur.
  ... aeneskral
 10. 10.
  Parmağını oynatmasa bile, " servis ücreti" adı altında, dudak uçuklatma kabiliyetine sahiptir.
  Acımasızca...
  2 ... zeytinyagli dolma kalem