bugün

playstation 1'deki tekken 3'ü versinler yanıma da bir iki arkadasimi hayat bana guzel .minakoyim dedirten oyun.
yani bana dedirtir.
favori karakterlerim
jin, eddie ve marshall law'dir.
her turlu yazari yenebilecegimi dusundugum yegane oyunlardan biri daha.
street fighter ve mortal kombat kadar sevmediğim, sadece brain fury için oynadığım oyun.
Filmi bir harikadir. 2. Filmi de biran once cikmalidir.
yakışıklı bir abimizin ve güzel bir ablamızın başrolünü paylaştığı güzel bir dövüş filmidir.
Çocukluğun atari başında, bütün paralarınsa jetonlara harcanarak geçmesine vesile olan oyun. Ölüm vuruşları, combolar, tuş basmıyorlar, küfürler havada uçuşurdu bee...

adamım law ile rekorlara imza atardım hey gidi hey....
Ne oynadik be bu oyunu sira beklerdik .evdekiler kurana yazdirmisti 2 sinifta boştur atari salonunu sabah diye kacip jetonalir oynardik.eyygidi günler gecip gidiyorsun ve gittikçe daha kötüye götürüyorsun.
bildiğim tüm küfürleri bu oyunu oynadığım ateri salonunda öğrendim.

yoksa hiç küfür bilmezdim sözlük.
hatta ailem yanlış bir yerde söylerim terbiyesizlik olur diye pipiyi bile papi diye öğretmişti.*
6sında bıraktığım oyun. Şu an çekmiyor.

Nina ya da anna ile oynaması zevkli oluyordu.

(bkz: jinpachi mishima seni de unutmadık allahsız)
bir zamanların efsane oyunu ve oyundan uyarlama 2010 yapımı filmi.

jon foo jin kazama karakterini oldukça güzel canlandırmış, zaten anime gibi adam. filmde baya eksik vardı ama böyle de gideri olmuş, son olarak jin in dövmesine bayıldım görsel

görsel
saçınızı sakalınızı sikeyim amk o tipler ne öyle
Kim .tekken zevki çıkmaz. diye espri yapacak.
Oynadığım en iyi dövüş oyunlarından biridir sonra mortal kombat gelir benim için. Fakat Street fighter'a bir türlü alışamadım. Dövüş oyunlarına Pek vakit ayırmayı sevmediğimdendir heralde ne bilim.
mobil oyunu da fena değil ama çok şarj yiyor.
çocukluğumun oyunu. bu oyunu oynayabilmek için ordan burdan para yürütürdük. hey gidi günler hey..
Kuzenlerim eskiden oynardı.
hiçbir zaman sitrit faytır olamayan, mario yerine sonic oynayanların oyunu olan oyunun olanı oyun.

hep bi kokoşluk vardı bu oyunda. belki de normal ataride olmadığı içindir.
90'larda beyoğlu'nda bu oyunun kralıydım. o dönem beni tanımayan bir allahın kulu yoktu o civarda. ve ayrıca çok iddialıyımdır. yanıma girenleri sağlam hoplatırım.
Adamlar Tekken 3 hariç bütün eski oyunları PS2 veya PS3'e getirmiş. Ulan beyinsizler Tekken 3'ün üstüne ne dövüş oyunu ne de Tekken vardı, asıl getirmeniz gereken oyunu getirmemişsiniz, Allah akıl fikir versin size. Allah rızası için Tekken 3'ü remastered yapın veya yapmayın PS4'e uyarlayıp getirin. Nolur lan, ha bide online da ekleyin.

Tekken 3 mobil de var, birebir aynı, orda insanlarla oynayabiliyorsun da joysticksiz oynayamam zaten bir anlamı da olmaz.
hayatımın aşkını bulduğum oyun. (bkz: asuka kazama)

görsel
game tarihinin en iyi dövüş oyunudur.

paul phoenix : geriye çekip attığı ateşli yumruk nakavt eder.
king: güreşçidir. sizi kucağa alırsa işiniz biter. ama uzaktan vurursanız yenilir.
law: en iyi adamlardan biridir. hapuuaaa diya bağırır.
steve fox: tekkenin en zayıf boksör karakteri. bayan dövüşçüler bile kolayca yener bunu amk.
eddy: capoeira yaparak dövüşür. yaptığı hareketler ile bizleri brezilya sahillerine götürür. saçları falan cool bir abimizdir.
bryan fury: Uluslararası Polis Teşkilatı'ndan bir subay tarafından Hong Kong'da vurularak öldürüldü.
Bryan'ın cesedi Dr. Abel adlı bir adamın laboratuarında ceseti cyborg güçleri ile canlandırıldı. robot görünümlü asker oldu.
jin kazama: tekken'in en yakışıklı ve en güçlü karakteridir. saçları çok şekildir.
nina williams: tekken'in sarışın bombasıdır. bakmayın öyle taş gibi barbie olduğuna... Eğitimli bir suikastçidir. en tehlikeli karakter diyebiliriz. bacakları ölümcüldür. topuklu giyer, çok fena tekme atar. jin kazama'nın bile bodyguard'lığını yapmıştır.
Xiaoyu: tekken'in minik kızıdır. fener hırpalarlar bunu.
Oyun tarihinin en çok oynanan dövüş oyunlarından biridir. Şahsen ben sevmiyorum bu oyunu, daha doğrusunu söylemek gerekirse bu tarz dövüş oyunlarını sevmiyorum.
görsel
çocukluğumun oyunudur. ilk ps2 ile tanışmıştım. hala en beğendiğim dövüş oyunudur. tekrar bir arkadaş bulabilsem de bi vs atabilsem.
(bkz: tek iken)
atari salonlarının 1 numarasıydı. king(kaplan kafa) ile 5li kapmayı yapabilmek için 2 hafta uğraşmıştım.