bugün

şeyh abdullah yolcunun bir ifadesidir.

https://www.haber3.com/gu...k-sapiktir-haberi-4920289
tek kadınla doymuyormuş. doyan ise sapıkmış.
fırıldak yemek içmekten sözediyor sanki.

sözünü ettiğin karşı cinsten bir insan. kadın.
aşık olmamışsan, sevdalanmamışsan zaten evlenmez " aile " olmazsın.
erkek dediğinin tek kadını, kadın dediğinin tek erkeği olur.

çok doyma meraklısıysan git şişme kadın düdükle, damacanaya kerken, yorgan, battaniyeye hallen dingil.
Nasıl tam tersi değil miydi bu ya dünya iyice tersine dönmüş aa pes artık.
maymun suratlı geri zekalı beyinsiz diyeceğim lakin maymuna hakaret olur. neyse 2014 yılında densiz kişinin, hele vele hele vele yaptığı zırvalamadır.
0 tek miydi çift mi?
Tek tanrıya inanmak ve bununla huzur bulmak kadar güzeldir.

Bir şeye odaklanmak ve hakkını verebilmek başkadır.

Misal insanın 3-4 tane çok iyi arkadaşının olması ve onlarla daha niteliklikli ilişki kurması bir sürü arkadaşının olup yüzeysel kalmasından çok daha tercih edilesidir.

Normalde bir erkeğe bir kadın bile çoktur emin olun. Aç gözlülükledoyum sağlanamaz hatta çoğu zaman sofradan mideniz bulanmış olarak kalkarsınız.
Kendi içinde çelişen troll saçmalaması.. insanoğlu bir şeye doymuşsa yeni arayışlar içine girer ve bu da zaten insanı tek gecelik ya da kısa süreli ilişkilere yönlendirir.. dolayısıyla doyduğu kadını/erkeği tekrar görmek istemeyeceği bir karaktere sahip olduğu için bu erkek/kadın sapıktır diyebilir miyiz bilmiyorum da değişiktir..

Tek bir kadına/erkeğe doyamıyorsan işte en güzeli budur.. en heyecanlısı.. en vazgeçilmezi.. en bilinmezi.. en merak edileni..

Sevin arkadaşlar.. sevin.. dünyayı sevgi kurtaracak..

Evet.. sosyal mesajımı da verdiğime göre, gidebilirim. Sağlıcakla..
sokakta bu zihniyetlerin dolaştığını bilmek korkunç bir durum...
bir meczup beyanıdır. kur'an-ı kerim'i allah bu günler için indirmiş ayet ayet belli ki. bence bunu söyleyen kişi üzerine yorum yapmaya bile değmez. bir delinin nesi doğru olabilir ki eğrisini yadırgayasınız? allah'ın ayetleri dururken, aynı allah bize onları algılayabilelim diye beyin vermişken neden bunlarla vakit kaybediyoruz acaba?
tek kadını bulsaydık çift kadın bulmuş gibi sevinirdik emice.
Allah teala hz kerim kitabında "sizin için hayırlı olanı" diye tek eşliliği tavsiye ederken bu alim kılıklı edepsiz zibidi, yüce allahtan daha iyi biliyor herhalde. Yoksa kendini, maddi manevi üstün hasletlere sahip hz peygamberle (s.a.s) kıyaslamaz, onunla yarış etmeye kalkmazdı. Bu kafalar alim değildir. Bunlar cahil de değildir. Bunlar varya edepsiz küstah hepsi. Bunların hepsi sopalık.
Bunların hepsini bir gay bara kapatıp kapıyı da kilitleyeceksin ki, bir güzel doysunlar. Vallahi sapık bu zihniyet.
mesela, adriana lima tek mi sayılıyor? ne bileyim, en azından 2-3 kadın etmesi lazım.
son yıllarda kavramlar ısrarla ters yüz ediliyor. önce tepki geliyor. sonra alışma. kabullenme ve ayak uydurma.
bu fikre de ısınırsınız. fethullahı, ypgyi, ışidi başımıza dert edenlerin türkiye'yi kurtardığına, 19 adanın yunanlar tarafından isgal edilmesine ses etmeyenlerin sınırlarımızı muhafaza etme niyetinin olduğuna, rıza zarrabdan rüşvet alanların muhteşem devlet adamları olduğu fikrine ısındığınız gibi.
Bu mala şeyh deyip de peşine takılanın ta amına koyayım.
https://www.youtube.com/watch?v=uJOocW8e9R0
lan bir kere de sübyancılara sapık deyin! doyan ne ayrıca it mi besliyorsunuz? ben erkek olsam zoruma gider bu muamele iğrenç pislik sakalına sıçıyım senin.
Her adında şeyh olan dediği doğru söylediği islam değil. Ben beş vakit namaz kılıyorum, evliyim, bu cahil gibi düşünmüyorum ne olacak?

Bu hayvanat gibilerinin piyasadan kalkması lazım.
Erkek götünü de yırtsa üçüncü orgazmdan sonra sertleşmekte sorun yaşar.

Kadın gün içinde ondan fazla kez orgazm olabilir. Fizyolojik olarak kadın bedeni cinsel haz konusunda erkekten daha avantajlıdır. Sağlam bir hatun, standart bir adamı tek başına dağıtır.

A) istisnalar kaideyi bozmaz.
B) ben on posta atarım diyecek gencoları alkışlarla uğurluyoruz.
C) bahsedilen kulvardaki değerli hanımlar, bir mesaj kadar uzağınızdayım.

Nihai tanım: dinci zırvası!
Nerenin şeyhiymiş bu ya önüne gelende şeyh oluyor.
ben şahsen , milleti meşgul edip, hedef saptırmaca yapmak amacıyla bunların söylendiğini,ve bu söylemler karşılığında para alındığını düşünüyorum.

milleti başka şeylerle meşgul etme olayı-askerlikte hani füze denizaltıyı vurmasın diye, obüs,ismi verilen hedef şaşırtan şeyler atarlar da füze denizaltı yerine obüsü vurur ya, bunun da aynı konu olduğunu düşünüyorum.

bak, bu sayede,millet reza´yı unuttu,mesela, diploma meselesini unuttu, bilal italya´ya doktora yapma ayağına gidip, milyar euro parayı isviçre bankasına yatırmıştı, herkes unuttu onu...18 adayi kaybetti popomun baskomutani, millet onu da unuttu...

o arada yok "6 yaşında kızınızı zikin, oğlan çocuklarını domaltın, gayet normaldir, lozan yenilgidir, istiklal marşı değişsin falan ayaklarıyla yeni yeni "sunni gündemler" yaratıyolar.

sunni gündem, sadece ve sadece insanları ana gündemden uzaklaştırmak için yaratılır. ana gündem o kadar zikik ki, başka çareleri yok garibanların, kendileri de biliyolar zavallı olduklarını...uluslararası sularda yüzüyosun, karşında almanya var, fransa var, bilmemkaç bin kalem konuda yıllardır sıçıyosun, yıllardır boka batmış vaziyettesin...

mütemadiyen "sunnigündem" yaratmaktan başka çaren yok !! bunun sonunun ne olacağını kendileri de bilmiyolar...çok paraları var, yokdizidir, yok zikindirik şeyhlerin söylemleridir, yok uzun´un saçmalamalarıdır, her koldan sunni gündem yaratıyolar...

allah bilir, şeyhe gidip "battaniye şehvet dolu bişeydir de,gel 100 bin dolar para vercez sana" falan diyorlardır. tek amaç sunni gündem yaratmak.

ahanda trollerin yaptıkları şeyle aynı şey. tek farkı devlet eliyle yapılıyor olması.

gün gelip ana gündem ortaya çıktığında, bahamalara kaçmış olacaklarını hesaplıyolardır, tahminen. belki becerirler. eğer beceremezlerse, bu millet, gerçek gündemi gördüğü zaman, bu adamların topunu zikertir çünkü.

sonuç; bütün bunların hepsi, sunni gündem yaratıp, milletin gerçek gündemi unutmasını sağlamaktır.
ilk başta M.Ali Erbil'in açıklaması zannetmiştim. *
aga üzülüyom bu tip sapkınlar yüzündem bir kesim var ki hemen
oşto gorçok oslom bo
moslomonlor boylo
gibi sözleri patlatıyorlar
adamlar laf atmaya dünden hazır
bak kardeşim tamam bak bende bazı durumlardan memnun değilim ama bir düşün hepsi mi öyle
ya abi ateizmin kaynağı düşünmek değil mi tamam sende aklını kullan sadece havalı olmak için dini eleştirme.
Artık mantık aramiyorum bu dünyada...