bugün

survivor gönüllüler grubunun yarışmacısı. bir yerlerden tanıyor gibiyim kendisini.
kendi grubunun en güçlüsüyken sms oylaması sistemi sebebiyle ilk haftada elenme korkusu yaşamakta olan yarışmacı.
kazandıkları tek oyunu taner yüzünden neredeyse kaybettiklerini iddia eden takım lideri. küplerin oldukça ağır olduklarını ve 50-60 metre çevrile çevrile ittirildiklerini belirtmekte fayda var. taner in oyun ortasındaki gazı olmasa, küpleri daha taşıyamadan öteki takım bitirirdi oyunu.
tefik değilde tevfik veya teyfik tir.
bu adamın diskalifiye edilmesi, hiç olmazsa uyarı alması gerekiyor. taner'e karşı 2 haftadır uyguladıgı ağır tahrik halleri son derece aşikar.. ayrıca kameralara oynuyor "kurtuluş savası gibi görüyorum, önce aramızdaki düşmanları eleyecegiz, amerikaya yalakalık yapanları eleyecegiz" diyerek bu yönünü açıkça ortaya koymuştur. ben adanın en büğüyüyüm, ben adanın babasıyım nidalarında gezen 40 yasında bir adamın, 26 yasındaki birinin üstüne yürümesi, kaba kuvveti meşru göstermeye çalışması kabul edilemez. madem adanın en büyüğüsün, sulh yoluna gitmeyi deneyeceksin o halde, tarafları sakinleştirmeye çalışacagın yerde, azmettirmeyeceksin onları sinsi sinsi.. kaba kuvvet ne büyüklüktür ne de erkekliktir. çok çirkin.. umarım en kısa zamanda elenirsin de görüntü kirliliğinden bir nebze de olsa kurtulur bu ekranlar.
bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama lugano'ya benziyor yüzü sanki biraz.
Yeter artık ya 3T'yi dövemedi gitti. Yakındır ama.
ruhen ve fiziken çirkin insan.
taner'in sopayla atlama yaparken elinden sopayı alıp taner uçar pozisyonda bırakan, garip çocuksu bir arkadaş.
Gerçek adı da Tefik'tir. Nüfus memurunun dikkatsizliği sonucu böyle olmuş. Türkiye'ye döndüğünde bulunduğu mahallede ünlü birisi olacak bundan öte bir fonksiyonu yok.
harvard mezunuymuş efendim.
en büyük olmasını en iyi şekilde kullanan kavgacı herif.
babaç bi adam bence..herkesi hizaya getirio ve de olgun.
senin* de nihat'ın da burnunuz sürtülüyor deyip, siksen bu saatten sonra adada kalamayacağını garantilemiş ex-survivor yarışmacısı.
o degil de cok karizmatik adam lan.*
aslında gıcık bir adam ama nihat'ın da burnunu sürtsün istiyorum, çok mu şey istiyorum?
yüzde 1'lik bir farkla Gökhan'ı geçip adada kalmıştır, ki hak ediyor yarışmaya devam etmeyi.
41 yaşındaki survivor yarışması üyesi. sigarayı bırakıp spor yap dedirtiyo adamdaki fizik.
Oha lan , adam 41 yaşında benden genç gösteriyor, saatlerce dans bile ediyor bu yaşta.
itici yarışmacı modeli.
bu aralar yarışmalarda coşmuştur, önünü alamıyoruz.
asenanın teyfik diye yazdığı survivor. hay dilini eşek arısı soksun.
bu oyunu da kazandı ya zaten ağrının zirvesinde duran götü everesti görmüştür artık. yarışmanın en itici adamı!
Yazarın ismini yanlış yazdığı survivor yarışmacısı olmalı kendileri. Doğrusu için ;
(bkz: Tevfik)
sevmiyorum ben bu adamı, sinsi bir duruşu var. elensin gitsin.