entry'ler (116)

direkt

bazı mallar buna direk derler lakin doğrusu budur.

sivri burun ayakkabı giyen kadın

iğrenç ötesi banal bir görüntü sergileyen hemcinslerimdir... ben çevremdekilere giydirmiyorum, giyenleri rencide ediyorum.. böylesi onlar için daha hayırlı çünkü..

ha bir de şöyle birşey var;

(bkz: direk)

(bkz: direkt)

yeni bir yazar hos gelmis

başka bir sözlük konseptinde tanıyıp da "iyi ki tanımışım" dediğim, birlikteyken son derece eglendigim, dostlugundan ve "kuzu"lugundan inanılmaz keyif aldıgım, panpaların panpası über "kremşantili pasta" yazar.

bu arada yeni bir yazar hos gelmis.

yavru kediye süt içirmek

(bkz: beslenir ki bu)

türk mutfağının olmazsa olmazları

(bkz: yaprak sarması)

türk hava yolları vs atlasjet havayolları

kriterlerinde hostes unsuru da varsa eger, atlasjet hava yollarının açık ara alacagı karşılaştırmadır.

fenerin cimbomu her alanda tokatladığı gerçeği

tokatlayabilecekleri tek alan vardır ve bu alan yargı mercilerince de sabitlenmiştir.

imrali da görev yapanların ruhsuz olmasi

allah topunun belasını versin dedirten vaziyettir. gencecik vatan evlatları serefsizlerin kurdugu hain pusularda sehit olurkan, bunlar kıçlarını devirip göt büyütmekte, dahası abdullah öcalan isimli gerizekalı orospu cocugunu da yağ, bal, kaymakla beslemekte, özetle göt yarışına girmektedirler. sonra da bu ülkede kürt sorunu, pkk rerörö... sallandıracaksın ibreti alem olsun diye bunu atacaksın pkknın avukatı bdpyi meclisten bak o zaman nasıl süt dökmüş kediye dönüyorlar..

14 temmuz 2011 silvan çatışması

aynı gün içerisinde demokratik özerklik ilanında bulunan orospu cocuğu pkk ve şerefsiz pkk sempatizanları mağaralarınıza dönün ve kendi bokunuzda boğulun lütfen..

anadoluda gezen masum zenci

kafasında iki adet gözden başka birşey taşımayan pkk sempatizanı yazar..

o değil de; kuyruk acısı var ya hani soyut bir kavramdır.. işte bu arkadaş onun somutlaşmış hali.. nasıl acıttıysak artık her fırsatta türk milleti rörörörö başlıklarıyla kusmaya çalışıyor..

kemal kılıçdaroglu zamanındaki ssk

devletin bir kurumunu bile yönetemeyen, her geçen yıl daha da çok zarara ugratan, dahası aşikar bir zararın olmasına ragmen durumu kontrol altına alamayacak kadar basiretsiz olan ve cözüm yolları üretemeyen bu adam mı koskoca türkiye cumhuriyetini yönetecek yani? bu adam mı devleti refaha ulaştıracak? güldürmeyin arkadaş.

akp nin alternatifi

alternafi kimdir, daha doğrusu var mıdır bilinmez ama kemal kılıçdaroğlu'lu chp'nin olmadığı kesindir.

survivor ceyda

bir insan bu kadar mı itici bu kadar mı yapmacık bu kadar mı sinsi olur.. her hareketi sahte her davranışı irrite edici... ayrıca son derece de terbiyesizdir. sürekli aldıgım aile terbiyesi buna musait değil kabilinden laflar ediyor ya nasıl komik duruma düşüyor bir an önce farkına varmalı.. ortalıkta sürekli, gerizekalı, aptal, piç kurusu nidalarıyla dolaşıp sonra da timsah gözyaşları döküp magduru oynamıyor mu, al işte sana bir tane daha tespit; tipik kezban türk kızı abi bu.. netice olarak evlat olsa sevilmez diyorum.. sanırım cevresindekiler, annesi babası varsa sevgilisi arkadasları vs biraz kafa dinlemek için yollamışlar bu kızı oraya.. eger gün gelir de bunu okursan ceyda sana son olarak bir kaç latife daha etmek istiyorum... kendini çok akıllı sanabilirsin ama karşındakileri de aptal sanma.. türk halkı yemez yavrum.. hayatın boyunca yalnız kalmaya mahkumsun..

taner tolga tarlacı

parmağını yengeçe kaptıran taner'den geliyor;

-göökaaannn gökaaannnn testereyiii getir gökaaaann..

hayır anlamadım ki testereyle ne yapacaksın taner, yengece mi vuracaksn testereyi, yoksa parmağına mı.. deli yahu bildigin deli..

seviyoruz o ayrı..

survivor isimli şeyi izleyen insan kitlesi

-de ekinin hangi durumlarda ayrı yazılacagını bile bilmeyen cahil bir yazarın; "ben kültürlüyüm siz hepiniz tü kakasınız" ithamlarına maruz kalabilecek olan insan kitlesidir.

insanın kendi kendini göt etmesi böyle birşey olsa gerek..

fenerin cimbomu her alanda tokatladığı gerçeği

her alanda derken, yazarın, alan kriterinin ne oldugunu merak ettiğim suursuz laf kalabalığı.. uefa ve super kupayı almış bir takıma, yayla kupası için yarışmış bir takımın taraftarı söylüyorsa bunu; ve bir de "not: galatasaraylıyım" saçmalığını ekliyorsa bu komedi silsilesine, ohhh kimse değmesin keyfime.. akşam survivor taner'i izleyene kadar yeter bu komedi bana sanıyorum.. yeah dude..

unutulmaz film replikleri

ben işemedim miki işedi.

(bkz: uçurtmayı vurmasınlar)

tefik egeli

bu adamın diskalifiye edilmesi, hiç olmazsa uyarı alması gerekiyor. taner'e karşı 2 haftadır uyguladıgı ağır tahrik halleri son derece aşikar.. ayrıca kameralara oynuyor "kurtuluş savası gibi görüyorum, önce aramızdaki düşmanları eleyecegiz, amerikaya yalakalık yapanları eleyecegiz" diyerek bu yönünü açıkça ortaya koymuştur. ben adanın en büğüyüyüm, ben adanın babasıyım nidalarında gezen 40 yasında bir adamın, 26 yasındaki birinin üstüne yürümesi, kaba kuvveti meşru göstermeye çalışması kabul edilemez. madem adanın en büyüğüsün, sulh yoluna gitmeyi deneyeceksin o halde, tarafları sakinleştirmeye çalışacagın yerde, azmettirmeyeceksin onları sinsi sinsi.. kaba kuvvet ne büyüklüktür ne de erkekliktir. çok çirkin.. umarım en kısa zamanda elenirsin de görüntü kirliliğinden bir nebze de olsa kurtulur bu ekranlar.

taner tolga tarlacı

adam survivor'ın neşesi, lakin çekemeyen bazı çakallar tarafından bu yönü bastırılmaya çalışıyor. yahu anlamıyorum ki, neyi hoşunuza gitmiyor bu cocugun.. adam kesinlikle kin beslemiyor, bir kere yapmacık değil, son derece doğal, kimsenin arkasından oyun cevirmiyor, kimseyi dışlamıyor.. açıkça niyetini belli ediyor, beni yazın tefikle sms'e kalmak istiyorum diyor. helal olsun taner.. uzun zamandır senin kadar fırlama ve bu fırlamalığı doğal olan birini görmemişti bu ekran.. ayrıca gönüllüler adasından, sms'e kalınca eleyemeyecegi eleman yok. umarım bu hafta oylamaya kalır ve tefik gider de, hem çocugun eğlencesini ve hem de bizlerin eğlencesini daha fazla baltalamaz kart tilki.

taner tolga tarlacı

an itibariyle "manyaklar ganlı ganlı denize giriyolar, yerimizi mi belli edeceksiniz göpek balıklarına" diyerek yardıran yarışmacıdır.