bugün

türkçe karakterden kaçmak için güzel bir nick.
(bkz: tebeşirden hikayeler)
(bkz: einstein was here)*
lan hoşgelmiş yazar!!

ben geldiğimde 10 entry filan hoşamedi merasimi yaptınız da neden bu yazar 2 gün geçmesine rağmen, * * hala 2 entry var burada!!

ne biçim adamlarsınız lan siz adam gibi bir tema hazırlayın da hemen hoşgeldin diye yazara hediye edin. yazık olacak bak!..
balık burcu olduğunu düşündüğüm yazardır ayrıca.
başından geçen*bir olayın benimkiyle aynı olduğunu görünce hemen yardımına koşma isteği duyduğum hoşsohbet nesildaşımdır. hoş gelmiştir.
Nesildasimdir. Hosgelmistir.
Ayrica igrenc espiriler icte tutulmamali soylenmelidir. Hatta benden bir arkadasa selam da soylenmelidir.
hoş sohbetli yazar, nesildaşım hoşgelmiş.
mantıklı bir yazardır. kendisiyle aynı nesilde olduğum için ufakta olsa bir mutluluk yaşamışımdır. kendisine sözlük hayatında başarılı yazmalar diliyorum. klavyesine kuvvet.
bugün buğulu pencere camını, kollarını uzatıp ellerini örttüğü kazakla silerek, yağan karı izleyip kendini düşünen yazar.

aynı anda kahvede yudumluyordu.

aslına bakarsanız tam fotoğraflıktı.
Galiba aynı şeyleri hissettiğimiz yazar.
(#11425445)*
(#11425445) yıllardır sürdürdüğüm şeyi tek bir entryde anlatan, sabah sabah beni benden alan yazar.
kardeşinden hem çok yakınan hem de çok seven bir yazar.*
açık sözlü, açık yürekli, samimi yazardır.kendini kısa cümlelerle ifade edemeyişiyle kendimebenzettiğim yazardır. *
ismini 10 gündür ''t5irden hayaller'' şeklinde aratıp entrylerine ulaşamamaya mütamadiyen bende bi burukluk oluşmuştu, sözlüğü bırakmış diye...

sevindim şimdi nickini doğru yazıp kendisine ulaşabilince. çok seyrek entry giriyo olsada hala sözlükte olduğunu bilmek güzel.
seni çok farklı buluyorum tamam mı?* *
(#11224643) anneyle şaka olmaz yavrucuğum.
pamuk kalpli yazarımızdır kendileri. sağolsunlar.
(#9933920) annesi çok yanlış gelmiş olan yazar.
(bkz: te5ir rul3z 4eva)
nutella kavanozunu bırakıp ilim irfan yuvası ekşiden gelerek biz aciz kulları şereflendirmiş değerli öğretmen.
ilk öğretmen maaşınla Nutella almış ekşiyi okurken sandalyeden düştüğü için yiyememiş yazar.
güncel Önemli Başlıklar