bugün

0 çıktı. Bunu biliyordum ispatlamış oldum.

Bıyıklar bile altarın oğlu tarkan gibi mi çıkar amk!
Türk balkan göçmeni çıktı ama ben yörüğüm ve egeliyim.
karadeniz türk çıktı.

korkuyorum sözlük.
ırk üzerinden sidik yarıştırmak.
aptal olmayıp ( hoş bunu inada bindirip yapmış olmam esas aptallık kabul ediyorum) sayıların toplamının birler basamağına göre bakınca karadeniz türkü çıktığım bokum gibi tayin.

sarıkeçili Yörüklerinin ne işi var karadenizde bilo ?

ayrıca inciden ne Hayır gelir ahahahah...
annem babam ben ve abim hepimiz farklı çıktık.
etnik çeşitlilik var bizde.
Ankaralıyım balkan göçmeni çıktım.
valla siirtliyim ve karadeniz türkü olarak çıktım. o kadar güvenilir değil demekki. Not: bütün pekakalıların allah belasını versin. böyle bir günde ekleme ihtiyacı duydum.
Hasss... beni tanıdılar aga sen kaç.
iç anadolu veya karadeniz türk çıktı. izmir buralara taşındı da haberimiz mi yok?
8 çıktım ? Ulan türküz doğuluyuz da doğruda çıktıda anlam veremedim yani saçma bence lan.
4 çıktı ama aslen nevşehirliyim.
milliyetçiliği bırakmamız gerekiyormuş kürt kürtlüğünü bırakıyor mu kardeşim de biz türklüğümüzü bırakalım boş beleş yorumlar işte şu dünyada herkes milliyetçilik yapabiliir ama türk yapamaz değil mi tatlı su solcuları sizi sizin çifte standartınızı seveyim .
Direk türk çıktım ama aslında ayrılıkçı marksist leninist enternasyonalist milliyetçi ve sosyal demokrat neyse sen anladın onu..
Doğulu bir Zaza olarak, Kürtlerle aramızda yeterince mesafe olması ve Türklüğe yakın olmam sebebiyle, doğu Türk gayet yerinde bir sonuç olmuştur.
Irkçılık kokan bir uydurmadan ibarettir.
6 çıkmasına karşın "iç anadolu veya karadeniz türk" ü olmamam da buna ispattır.
Bırakın ırkı milliyetçiliği. Hepimiz insanız. Aynıyız.
iç anadolu veya karadeniz türk çıktı. şimdi amasya bazı yerlerde karadeniz bazı yerlerde iç anadolu bölgesinde olarak kabul görülüyor. şaşırdım doğrusu.*
dogru cikti.
Uydurma bir tekniktir, ama tc kimlik numarasının ilk hanesinin 1 veya 2 ile başlayanların Türk olduğunu, bunun özellikle etnikleri fişlemek için bulunan bir yöntem olduğunu duymuştum,doğruluğu tartışılır tabi.
doğru çıktı. yüzde yüz çalışıyor. facebook silmeden paylaşın ve bunu 15 kişiye gönderin. biri 15 kişiye göndermiş işyerinde terfi almış, biri 15 kişiye göndermiş sekiz yıldır bitiremediği okulunu bitirmiş, biri 15 kişiye göndermiş eski sevgilisi geri dönmüş. hiç olmazsa 15 kişi kökenini öğrenmiş olur. paylaşın! bak allah taş yapar sonra çocuklar sizle tombilibiş oynar!
aman kardesim birak su sacma isleri..
Bir adanalı olarak iç anadolu ve doğu türk'ü çıktığım hesap.
Tutmadı.
hakkında gazete haberleri de yayınlanmış devlet ne reddetmiş ne de kabul etmiştir.
4 karadeniz turk. Dogru.