bugün

Balkan türklerindeniz. Dogru, 2.
Ben direkt türk değilim. Benim tc yanlış sanırım. Çok mutsuzum şu anda.
ayrılıkçı olmayan kürtlerin unutulduğu hesaplama. resmen inkar politikası yapılıyor sözlükte!1111!
tek sayıyla biten tc numarası yoktur.araştırın da gelin.
Doğu türk.
Doğru çıktı.
laz çıktım ama aslım boşnak.

(bkz: atayizler bunu da açıklasın)
Türk Balkan göçmeni çıktım. Benziyorum ama böyle bi bilgim yok kökenimle alakalı.
6. doğru amk.
iç anadolu veya doğu türk çıktı. Yarısı doğru yarısı yanlış şimdi bir tarafta balkan göçmeni.
troll ve şaka amaçlıdır gerçek değildir. adam türk olduğu için hava atıyor entryde oha mk. beni karadeniz türkü cıkardı mk.
4 karadeniz turk memleket kastamonu sasirdim dogru cikmasina.
Benim diren türk, kardeşimin ayrılıkçı kürt çıktığı yöntem. Aile içi durumu varın siz düşünün artık.*
Direkt türk çıktı. Ya ne olacaktı?
direk türk çıktı.
Alakası yok. Tutmadı, 2 çıkması gerekirken 4 çıktı. Ceza sana yüz kere 1923 yaz evladım.
Direk türk çıktığım mevzuat.
ayrilikci teksas orgu çıktım.şaşkınım.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Tokatlıyım Karadeniz türk cıktı şaşırdım. Baba tarafım selanik göçmeni anne tarafım Erzurum.
lütfen bir tahminde bulununuz: 11116663169
Deniz görmemiş bir Kürt olarak Karadeniz Türkü çıktım
şakamısınız olm *

edit : la yanlış toplamışım şimdi de içAnadolu falan diyor bu *
Öz kardeşim 8 ben 0 çıktım. Bence son noktayı birinin koyması gerekli artık *
vayy eşşaan tüfaa.. 8 puén ile doğru çıktı. tezi geliştireni milletçe alkışlıyorum. *
Kardeşim laz veya rum çıktı ben ise iç anadolu veya karadeniz türk. Benimki doğru da, kardeşiminkinin doğru olması için üveyim olması lazım amk. Tövbe lan.
önce dini bütün kürt olup da sonradan ateist olup ayrılıkçı olsak tc'mizi mi değiştirecez şimdi *