bugün

deniz baykal gittiğinde koyunlar sahipsiz mi kaldı amk?
aynısı olur rahat ol sen.
fıtratları gereği kendilerine derhal yeni bir çoban bulurlar.
Mutlaka yeni bir çoban çıkar gelir merak etmeyin.
malları evlatları arasında pay edilir diye biliyorum ama.
kurt saldiracak ve hepsi siktir olup gidecektir.
tayyip'i takip edeceklerdir. umut edilir.
kendilerine yeni beir lider seçerler. buraya başka birşey yazacaktım da başıma birşey gelmesinden korktum.
ilk "allah" diyene domalacaklar yine.
neyin davasını verdiğini biliyorlar mı önce bunu sormak istediğim grup vakti zamanı gelince elbet bir kuklaya tutunacaktır . onların düşünecek bir şeyleri yoktur oy versinler yeterdir.
büyük bir kısmı yeni çoban arayacaktır. görüşleri 180 derece değişecektir.
Ilk kurban bayramıyla beraber kurbanlık olarak degerlendirilmelerini öneriyorum.
Beynini siktimin gerizekalıları. Ak parti sadece tayyip erdoğandan mı ibaret. Evet tayyip erdoğan büyük bir lider. Ama vefat ettiği zaman yerine geçecek bir çok isim var. Yerini tam olarak dolduramazlar ama yapacak bişey olmaz. Göklerden gelen bir karar vardır. Ölüm allahın takdiridir. Biz siz Kemalistler gibi puta yapmayız merak etmeyin.
sürünün başındaki koyun kendini uçurumdan atınca bütün sürü de kendini atarmış. Aynen böyle olmasını istediğim durum.
laikatak hastalığına tutulmuş, kaybetmeye mahkum, aşağılamadan ve küfür etmeden siyaset konuşamayan zavallıların iddiası.

yoktur öyle bir sorun.

acıyarak gülünüz.
o koyunlar yine ülkeyi yönetir. o koyunun bokları da gelir onların ancak kıçlarına bulaşır. anlatabildim mi?
yeni bir çoban bulup koyunluklarına devam edeceklerdir.
mustafa kemal ölünce koyunlarına ne oldu? hiçbir şey,
gene olacak olan o,

asıl soru; sen ölünce sana ne olacak?
Yeni bir çoban bulurlar merak etmeyin, bu millette bu zeka olduktan sonra çobansız kalmazlar.
yeni çoban gelecek koyunlar otlamaya devam edecek.
(bkz: bıbıcım)
güdülmek isteyene bir çoban illa ki çıkacaktır ortaya.
koyunluklarından hiçbir şey kaybetmeyeceklerdir.
koymaya devam edecek.
bulunur bir çoban.
Bir kısmı eski merkez sağ a giderken bir kısmı ılımlı islam modelinde devam edecek. hepsi farklı kulvarlara dağılırken tek ortak paydaları yine yeni yeniden çıkarcılık olacak.
Sen bacaklarını aç veya domal, gerisini koyun halleder.
Krem veya vazelin opsiyonel.