bugün

tayyip in ona takmasından daha makbul olan insan modelidir.
sabit fikirli insandır. ya bir bak ne yapıyor ne ediyor umrunda değildir.
bunun için çok haklı gerekçeleri olan, gündemi başından beri takip eden, ruh hastası olmayan; bundan öte, tayyip e takmayanlardan daha fazla akıl sağlığı yerinde olan * insandır.
(bkz: g tümüze girebilecek entryler)
(bkz: insana takan tayyip)
(bkz: ananı da al git burdan lan)
seçilmiş bir kişiye sırf zevk olsun diye ya da kendi görüşünde değil diye ya da "vay efendim benim partimden, benim görüşümden birisi neden o koltukta oturmuyor da bu herif oturuyor" diye tribe giren, hiç bir somut kanıt ileri sürmeden yok şuna şunu dedi, yok burda bunu söyledi gibisinden mantık dışı gerekçelerle, gereksiz yere takan insandır...
(bkz: akıl akıl gel tayyip e takıl)
onun tehlikesinin farkında olandır.
(bkz: heykeli dikilecek insan)
(bkz: tam benim kafa insan modelidir)
gelene ağam gidene paşam diyen insan modelinden çok daha makbul insan modelidir. önemli olan tayyip, süleyman, tansu, mesut, turgut veya bülent değil işini düzgün yapsın diye dünya kadar yetkiyle başbakanlık makamına çıkardığımız insanın denetlenmesi, daha iyi çalışmasının sağlanmasıdır. deneteleyen demokrasi denilen şey de budur.
(bkz: la adam takılmayacak gibi değil ki)
tayyip amcanın a dan z ya yaptığı herşeye bir kulp bulandır, ilk önce kendimden başlamak zorunda kaldığım için affetsin.
(bkz: sandikta gorusuruz tayyip bey)
(bkz: bu baslik gotumuze girer ya neyse)
sevilesi sayılası insandır. zira ufku geniştir, akıllıdır, kafası çalışıyordur, onu çözmüştür. helal olsundur.
malzeme bulmakta zorlanmayacak olan insandır.
(bkz: ne dersiniz hoş olmaz mı)
(bkz: toka)
(bkz: piercing)
(bkz: küpe)
tayyip e veren insan dan* çok daha değerlidir kanımca.
(bkz: hoca bana taktı)
takıntısın sebebi duyumlar üzerineyse takılmayacak insandır.
yok eğer araştırmış ve bazı gerçekleri biliyorsa ve bunu her plartformda dile getiriyorsa saygı duyulasıdır.
tuncay özkan
başbakanın her hareketini mütemadiyen izleyen, not alan, analiz yapan insandır.
düğünde takan insanlar topluluğu. mesela benimdir. rte'ye bir tam takmışlığım var düğünde.