bugün

hanım koş burs veriyorlarmıŞ;

[http://www.akademisyenler...o=5095&kat=4&ik=0]
görsel
milliyetçi çinlilerin Mao ve devriminden kaçıp Formoza Adası'n da kurdukları ABD destekli ülkedir. Bugün hala Çin in en önemli sorunlarından biri olmakla beraber. Çin özel bölge olarak kendisine Tayvan'ı katmak isterken Tayvan Bunu istemeyip bağımsızlığını istemektedir.
dindar insanların olduğu garip ve güzel ülke.
islam'ı yaymak için ikamet ettiğim ülke. gerçekten bu konuda başarılıyım.
nüfusu 22.894.384 kişi olan ülke.
5.5 büyüklüğünde deprem olmuş ülke.
kymco ve sym markalarının anavatanı. honda ve yamaha yada motosiklet bazında yedek parça ürettiği bilinir.
1950 yılında kurulmuş bir türkoloji bölümünün olduğu ülke.
asus,acer,benq,htc,msi gibi elekronik şirketlerinin anavatanı ülke.
hiç tanımadığınız insanların sadece kamera taşıdığınız için, hiç bir cinsel imada bulunmadan poz verebildikleri güzel ülkedir. insanları, özellikle gençleri, en az türkler kadar sıcak kanlılardır.
görsel
görsel
faili meçhul cinayetlerin en az olduğu ülke.
uluslararası telefon kodu 886 olan ülke.
republic of china diye geçer.
tropikal ortamlardan hoşlananlar için güzel bir ülke.
doğu Asya'da bir ülke. bildiğim kadarıyla çin halk cumhuriyetinin milliyetçi versiyonu.
ses kartı üretici realtek bu ülkenindir.
kapitalist çinlilerin ülkesi.
aklımda çocukları cinsel amaç doğrultusunda pazarlamaları ile yer etmiş ülke.
özerk bir ada ülkesi olmasına rağmen ekonomisi türkiye'nin 10 katı büyüklüğündedir. teknolojik parça üretiminde dünya da ilk 5'tedir.
asgari ücretin yıllık 7980 dolar olduğu ülke.
cumhurbaşkanı halktan özür dileyerek istifa etmiştir.
Hayvan diye okudum lan.
bayılıyorum bu ülkeye okulumu bitirir bitirmez ya dil kursu yada yüksek lisans için gideceğim ülke... ya Tayvan yada Güney Kore Asya'da bir gelecek planı oluşturdum kendime. eğer bu ülkede yaşayan yada gidip görmüş kişiler varsa adres belli.
tarihinin ilk kadın başkanı bugünlerde seçebilen ülke.

http://www.sozcu.com.tr/2...ee&utm_campaign=dunya