bugün

Bariz mantık hatasıdır.

Madem tayt giyiyorsun, neden götünü kapatıyorsun ? Madem götünü kapatacaktın, neden tayt giyiyorsun ?
bir Ülkenin geri kalmışlığının göstergesidir.
bazıları da götün tek lobunu kapatmaktadır efendim. öbür lob açık kalır. hem gösterir hem göstermem manası taşır bu. teşhircilikle, namusçuluk arasında kalmışların işidir.
DUNYANIN HERYERINDE GORULEN TIPLERDIR. IYI YUVARLAK VEYA KALKIK GIBI ESTETIKSEL BIR DURUMDA DEGILSE O G.T, GOBEKLI BODY TiŞÖRTL GIYEN ADAMLARA BENZER.
tayt giyip üzerine uzun bir şey giymemekten iyi olandır. çok iğrenç görünüyor aksi halde. işte o zaman bakana kızamazsın.
yaz geldiğinden artık kapatılmayacak göttür.
pantolonla kapatmaktan farkı yoktur lakin erkek zihniyeti görüldüğü üzere tunik giyilmiş tayttan bile türlü fanteziler üretebilmektedir.
mantık hatası olduğu doğrudur hatta büyük mantık hatasıdır. ancak gel gör ki, kkoca kıçlarına kot sığdıramayan hanım kızlarımız, taytların içine daha rahat sığdırmaktadırlar. hal böyleyken, koca götlü olduğum belli olmasın mantığıyla da koca koca kazaklarla koca koca götleri örtmeye çalışırlar.

peşin edit: ey yazar ka tane taş gibi vücuduna tight giyip de kıçını başını kazakla örtmeye çalışan kız gördün de bana.
kadın davranışıdır.

-kadınlar geri zekalı oğlum mantık aramayın.
yaz geldiğinden artık tunikle kapatılacak göttür.
kapatmamasından iyidir.
Abaza style takılan erkeklerin en sevdiği kız tipidir. Hatta onlar için kapatmasına gerek bile yoktur.
mini etek giyip sonrasında onu çekiştirip durmaktan hallice olan davranıştır. ya giyme ya da aç gitsin.
memlekette taytlı götü tokatlayacak adam bol olduğu için yapılan eylemdir. *
son 3-4 yılın üniversitelerde galiba zorunlu kıyafet uygulamasıdır. Milli eğitim bakanlığı kıyafet serbestliği gelecek dedi ama bakalım değişecek mi.?
muhafazakar duygularla tasarlanan bir moda olmakla beraber, geniş kasalarda görüntü kirliliği yaratan bir durumdur.
en mantıklısıdır. tayt don gibi yapışıyor biz o kızların am göt her hattını görmek zorundamıyız. iğrençlik.
tayt giydikten sonra, babası kızmasın diye uygulanan bir yöntemdir.
bir türk kızı geleneği.

şekilsiz götlerini sakladıkları için teşekkürü bir borç bilirim.
normal olandir..

acsa orospu acmasa kezban.. giymese gerici giyse kevase.. napcaz bilemedim..
ayıptır, yazıktır, günahtır.
üniversitelerde sıkça rastlanan durumdur.
aynı kadın bikini giyip, üzerine pareo çeker, kıçındaki çatlaklar, bacaklarındaki selülitler görünmesin diye. konuya iyi niyetle bakacak olursak; hem bütün bunları giyerek kendini tatmin ediyor hem de bütün bunları giyerken sağını solunu örtmekle bizim göz zevkimizi bozmaktan kaçınıyordur. aferin kızıma.
çok hede hödö bir eylemdir. özellikle modlar giyiyormuş, biz öyle duyduk.
kazak değilmiş ismi. tonikmiş.
tonik içki değil miydi la?

edit: tunikmiş lan tamam mesaj atmayın artık asjkdhasjkdasjk.
kazak değil tonik değil tuniktir.