bugün

kendisine en ağır küfürleri etmişimdir. bir insan bunu nasıl yapabilir. bu nasıl bir zihniyet nasıl bir vahşettir. yazıklar olsun be allah belanı versin.

not: izlememenizi tavsiye ederim. ama izleyip o.çocuğu nasıl bir şey görebilirsiniz.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=124116271004149
(bkz: evil lyn)
(bkz: kaltak)
birak kadin olmayi insan bile olamayan yaratikdir.
insan deme hayvan da deme her canlıya hakaret olur bu.
sadist orospudur.
allahsız piçtir.
bu hesaplar bir gün elbet döner bunu bilmeyendir.
gün gelir o tavşan onu öyle bi güzel siker ki..
ufakken kendisine alice'in harikalar diyarı vaad edilerek kandırılıp tavşan kılıklı bir amca tarafından tecavüze uğradığı tahmin edilen insacık.
Videoya bakılırsa, insan sıfatını haketmeyen kadındır. Bir an önce yakalanıp onunla beraber bu görüntüleri çeken herkesin cezasını bulmasını diliyoruz...

Ulan senin gibi yaratığa kadın bile demem ben...
o videoyu çekende ayrı bir insan müsfettesi video çekiceğine gidip iki tokat patlatsana.
Birinin o kadını bulup aynı o şekilde ezmesi lazım.
dün akşam itibariyle beni kendim dahil bütün insanlardan soğutmuş olan
videodaki insanımsı.
o ayakkabıyı inlete inlete bir yerine sokmamız gereken kadındır.
(bkz: bırak dostum insanla insan olma rabbit)
insanlıktan çıkmış , yaşamaması gereken yaratıktır.
(bkz: bu yaratığı doğuran utansın)
o hayvanı ezdiği ayakkabılar götüne sokulması gereken bir orospudur.
aynı şekilde eziyetin kendisine kat be kat acı veren biçiminin uygulanması gereken kızdır.
aslında başlığa "zavallı tavşana işkence eden küfürlerin en hakikatlisini hakeden kız" yazmalıydım ya neyse. ulan kevaşe, o sevimli hayvana nasıl yaptın bunu lan ?

Allah senin bin defa belanı versin emi.

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=221727981179261

edit : harf hatası.

nasıl yaşarsan öyle ölürsün inşallah.
gerizekalının önde gidenidir.o viedoyu izledikten sonra tavşan bile diyemez oldum.
"zalimler için yaşasın cehennem" dediğim videodur. mümkünse seyretmeyin, ben pişman oldum. bir insanın bu kadar alçalacağını hiç ama hiç tahmin etmezdim. ruh halim değişti yemin ederim, artık daha bir sevmiyorum insanları.
bi tarafına topuklu ayakkabı sokulası kızdır.
videoyu sonuna kadar izleyebilen varsa onlarıda ayrıca tebrik ediyorum.. yayından kaldırılmasının gerekli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım. elbet devir birgün tersine döner!
izlerken ve izledikten sonra ettiğim küfürler sayesinde etrafımdakilerin ağzının açık kaldığı videodur.

ama o kızı gördüğüm yerde her tarafını delik deşik etmek istiyorum.
özellikle ayaklarını.

ayak bileklerine eşit uzaklıklarda derin çizikler atıp son çiziği topuğa atmak istiyorum. bu onun artık yürüyememesine sebep olacaktır.

baş parmaklarını kesmek istiyorum, bu onun artık bir iş görememesine sebep olacaktır.

he unutmadan.

(bkz: satanizim)
videonun resmini görür görmez kapattım sayfayı. bu nasıl bir insandır. aslında insan bile denmemeli bu gibilere.
hayvanat bahçesinin hemen girişinde bir kafese konulması gereken ilginç ve zeka seviyesi düşük hayvan türü. geceleri de ekstra iş olarak para verilmeden genelevlere destek ekip olarak gönderilmelidir. anne mesleği ne de olsa.
akli dengesi yerinde olmayan beyinsiz kızdır. insanın içi acıyor ya o kızı bulup ...
izledikten sonra bir insan olarak, beslediğim tavşanımın yüzüne bakamadığım iğrenç video. o insan ırkının ne kadar iğrenç olduğu hakkında hiçbir şey bilmiyor. herhalde şu olayı görse benim kendi insanlığımdan nefret ettiğim gibi o da benden nefret ederdi.
bu işi zorla yaptığını iddia eden kızdır. videoyu izleyemedim, izlemem de; ama bir insan nasıl böyle bir şey yapar aklım hayalim almıyor.