bugün

Disi ağrıyan insandır , şeker hastasida olabilir . Yada kendi çok tatlıdır .. (bkz: smiley)
Ne insan mı,insan değildir bence.tatlı hayattır .
sevmemek deıl de çok az yerim örneğin hayatım boyunca bir tablet çikolatayi aynı gün yemedim bayiyor tuzlu favorim illa tatlı olacaksa künefe ve tavuk göğsü derim.
Benimdir.nefret ederim cikolata dahil.
Hayal edemediğim insan grubu.
Ayakta alkışladığım insandır. Zira benim tatlısız bir günüm geçemiyor maalesef!
venus bella'dır. bakın karılar, bak hayri abi, bak zall efendi, bugün ben 18lik çıtır gibi gösteriyorsam sebebi tatlıyla aramın olmamasıdır. bunları öğreneceksiniz hep.
zayıf insandır.
omuzlarından tutup "nasıl ya nasıl nasıl nasıl olur neden" diye sarsmak istediğim insandır.
önceden bendim zayıftım. özenilesi insandır. nesli tükenme tehlikesi altındadır.
her fırsatta tatlı olan her şeye dalıp 1343156 kilo olan koca götlülerin eleştirdiği insan.
çay kahve sevmeyen bitti şimdi de tatlı sevmeyenlere uzaylı muamelesi yapıyorlar.
Olmayan insandır. Tatlı sevmeyen insan mı olur ameke?
yalandır o büyük ihtimalle gizli gizli diyet yapıyordur.
Başıma bir şey gelmeyecekse benimdir o. Tatlı, çikolata, dondurma, pasta, kek vs sevmem daha doğrusu eskiden çok tükedirdim sonra ne olduysa bunlarla aram bozuldu.
Oha tatlı sevmeyen insan mı olur?!
ne sövüyon olum alla alla.. ya böyle şekerli bi şeyler yeyince geniz dediğimiz bölgede iğrenç bir ekşilik kalıyor. bu bana mı oluyor sadece? bu yüzden tatlı sevmiyorum diyemem ama eğer önümde tatlı ve tuzlu şeklinde iki seçenek varsa her zaman tuzluyu seçerim.

edit: ya da ekşi. ya da baharatlı.. evet insan da sevmem.
şu dünyada imrenilecek sayılı insanlardandır.
Issız bir adada baş başa kalsam yanında durmaktansa suya atlayıp boğulmayı tercih edeceğim insan tipidir.
Her insanın Tercihlerine saygım sonsuz ama o ayrı. *
Benim bu. Hiçbir faydası olmayan gıdaları yemem. Tatlıya zaten ihtiyacınız yok bunu beyniniz uyduruyor.
yolda görürseniz tövbeestağfurullah diyip kaçmanızı önerdiğim canlıdır.zira o insan değildir.
Benimdir. Gaziantepten baklava geldi bir tane bile ağzıma vurmadım. Çünkü tatlı benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Tatlı yiyince başım ağrıyor huzursuz oluyorum.