bugün

Tatilimizi bu yıl otel değil de özel mustakil bir havuzlu villada yapma kararı aldık. Her konuda destek ve önerilerinden dolayı teşekkürler. Sizlere firmanın bilgilerini bırakıyorum.
kaunak: https://www.tatilimizvillada.com/
Arkadaşlar geçen sene gitmiş oldoğum yeni foça butik otel vardı çok güzel bir yer kesinlikle tavsiye ederim fiyat olarakta makuldu https://yenifocaotel.com/ buradan bakabilirsiniz.
En çok başkanıma yakışıyor.
görsel
en çok milletvekillerine yakışır.
birçok kişi için sadece deniz kum güneş demektir.
bıktım amk gelsin artık şu yaz ayları.
dinlenme ve eğlenme zamanı.
" arkadaşlar kim tatildeyse plaj terliğinin altına adımı yazabilir mi? "

Bugün böyle bir şey gördüm hoşuma gitti. Tatile gitmek de hayal artık.
tatil, zihinsel bir olgudur. mekan değiştirmek bu olguyu kolaylaştırır.
Bu senede gidemeyeceğim. Bugünlerde ortalama bir tatil 25.000 lira tutuyor ve ekstrada bir sürü masraf illaki çıkacaktır.
Yeni yerler keşfetmeyi arkadaşlarımızla çok seviyoruz bu hafta Aladağlara kam yapmaya gideceğiz ama arkadaşımla benim bota ihtiyacımız vardı Hummer Jack'in web sitesine bakarken Bankkart sayesinde 450 tl indirim alabileceğimizi gördük, kampanya hala devam ediyormuş ihtiyacı olan hemen baksın bence.
Bu yaz gitmemize 1 hafta kala annem hastalandı iptal etmek zorunda kaldık. Şimdi 3 hafta sonrasına arkadaşımla bi rezervasyonumuz var. inşallah bir sorun olmaz.
Kışın bir yerlere gitmeyi seviyoruz ailecek bir nevi ara tatil gibi oluyor ama yazın kadar birikim yapamadığımız için kampanyalı içerikler ilgimizi çekiyor bankkart sayesinde mesela Tourustica sitesinden rezervasyon ayarlayıp 2000 tl bankkart lira kazandık baya heyecanlıyım haftasonu gidiyoruz böyle verimli fırsatları yakalayınca daha bir keyifli oluyor.
Geçtiğimiz 10gün boyunca sevgili eşimle yaptığımız. Kışın ortasında tropikal ada, deniz, güneş ilaç gibi geldi vallahi.
yaştan yaşa ilgi odakları değiştiği için yeri de değişebilen eğlenme ve dinlenme amaçlı seyahat.
gençken bodrum, alaçatı, marmaris' e gidip güzel kızlarla tanışmak, içmek, dans edip eğlenmek isterdim.
artık nispeten tenha ve sessiz datça, göcek' te kafa dinlemek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, telefonu kapatıp etrafı dinlerken denizi izlemek, arada sırada da içmek yeterli geliyor.