bugün

kamu kurum ve kuruluşlarının giderlerinden tasarruf sağlanması amacıyla 18 ocak 2007'de oluşturulmuş bir genelgedir.
evde alt komsunun kombiyi yakması. pimapen bakımının yapılması . peteklerin pencere mermerlerinin altıda olması gerekir. eğer değilse perdelerin düşey hizasini baz alırsa biraz daha salonun içine doğru olmaları gerekir. mobilyaları peteklerin önünü kapatacak şekilde koymak gerekir. apartmana mantolama işlemi yapilmalı. tüm bunlarla birlikte evin içinde biraz kalın giyinirseniz daha az yakıt harcarsiniz ve daha da tasarruflu olur.

arabalar için 10 bin bakımı yani yağların filtrelerin degisimi , lastiklerin havalari , aracı devrinde kullanmak radyatör suyunun %50 oranla antifirizli olması gerekir. benzinli araç kullananlar eğer araciniz dizel motor gibi calismaya başlıyor yakıt tüketiminiz min %20 fazladır. hemen motor akımı yaptırın. debriyaj ve fren balatalarinin zamanında değişimi hayatimizda almamız gereken tasarruf tedbirleri arasındadır.
Riyakar ak Parti'nin yapacağı tedbirler.

https://ilerihaber.org/ic...s-otomobil-ihalesi-148793

Senin aylığından ödenen vergilerle, sen hizmet beklerken onlar kendilerine bunlari reva görsünler. Mustehak aslında daha iyisine ihale açsınlar ve oy atanlara eşek arabasını bile uygun görmesinler.
itibardan tasarruf olmaz siz kuru ekmek kemirin aq.