bugün

her şampiyonluk veya her büyük yenilgiden sonra meydana gelen olaydır. bir takımın şampiyon olmasını yediremeyen gerçekten ruh hastası düşük iq'lu taraftarlar yapar bunu. karşı takımın taraftarına saldırırlar veya trabzonspor fenerbahçe maçlarında gördüğümüz gibi sahadaki oyunculara kesici alet fırlatırlar. bugün de facebookta bir arkadaşımın paylaşımına denk geldim yazıyı aynen aktarıyorum. olay çok ciddi boyutlara ulaşmış çünkü.

"Bursada doğup büyümüş ve şehrine elinden gelen saygıyı yapan, değerlerine önem veren bir kız olarak bu satırları sizinle paylaşırken aynı zamanda bu şehire de taraftarlarına da lanet okuyorum. Nefretim Bursaspor veya diğer takım taraftarlarına değil spor terörü yapanlarla benim meselem. Bi takım şampiyon olduysa diğer takımın kutlama yapanlara saldırmaya hakkı yoktur kusura bakmayın. Kabul eder oturursun aşağı. Bu bi kenarda dursun. Sadece dış görünüşle üzerinde herhangi bir takımdan bi unsur barındırmamasına rağmen Ataevler gibi Bursa'nın hatrı sayılır yerlerinde durakta evine gitmek için bekleyen ve hiçbir savunması olmayan bi kıza elinde kelebekle saldırı girişiminde bulunma hakkını sana kimse vermez aslan parçası. Dönen iğrenç muhabbetler de cabası. "Aga bak BUNDA beşiktaşlı tipi var bi görünelim mi he ne dersin?" Ulan Allah bin belanızı versin. Sizin spor dediğiniz 2dk sevinç yüzünden bu gece belki de canımdan oluyordum. Kadını korumanız gereken yerde saldıracak kadar orospu çocuğu olmuşsunuz. Hem de bir takım yüzünden. Bunun ne açıklaması ne de bahanesi olur. Bu gece belki de kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklenecekti tesadüfen oradan geçen o adam olmasaydı. Bazen hiç tanımadığınız elden destek görürsünüz. O adamı belki bir daha asla göremicem ama canımı ona borçluyum. Belli ki onun da bir evladı var ya da hala içinde insanlık namına bi şeyler var. Kabus gecenin ardından tanımadığım o adama minnetlerimi sunuyorum, çok teşekkür ederim canım için, insanlığı için. Ve son olarak şunu da ekliyorum ki takımınız da magandalığınız da yerin dibine batsın!"